Denizin Kızları Son 16 Yolunda...

Avrupa Kupası’nda deplasmanda İzmir Büyükşehir Belediyesi ile karşılaşacak Yalıkavaspor kadın hentbol takımı, Bodrum’daki hazırlıklarını tamamlayıp İzmir’e hareket etti.

Denizin Kızları Son 16 Yolunda...

Hentbolde, EHF Avrupa Kupası ilk maçında geçen hafta İzmir Büyükşehir Belediyesi’ni evinde 30– 26 yenerek ikinci maç için avantaj elde eden Denizin Kızları, Cumartesi günü oynanacak rövanş maçı için Bodrum’daki hazırlıklarını tamamladı. 

Binnaz Karakaya Kapalı Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanla çalışmalarını bitirip İzmir’e yola çıkan temsilcimiz, maçın oynanacağı İzmir Celal Atik Spor Salonu’nda yarın son antrenmanını yapıp maç saatini bekleyecek. Kulübün yönetim kurulu, tam kadro olarak İzmir’de Denizin Kızları’nı destekleyecek. 

21 Kasım Cumartesi günü saat 17:00’da oynanacak maç hakkında konuşan Yalıkavakspor Kulübü As Başkanı Selim Yıldız, “Büyük çabalarla bugünlere gelen Yalıkavakspor’da hedefimize odaklandık. Yönetim kurulu, teknik kadro ve sporcularımızla bir bütün olarak tarihimizin en önemli maçlarından olan EHF Avrupa Kupası İzmir Büyükşehir Belediyesi mücadelesini kazanarak Avrupa’da son 16 takım arasında olmanın mutluluğunu yaşatmak istiyoruz” dedi.