Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 04:53:28' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 04:53:28' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=500checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=04 and campaign_id=500update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658143

Dere Sokak Sakinleri İle Buluştular

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen’in davetiyle Bodrum'a gelen DSİ Muğla Müdürü Mehmet İskender, Dere Sokak sakinleri ile biraraya geldi.

Dere Sokak Sakinleri İle Buluştular

Bodrum’da şiddetli yağışlarda su baskınlarının yaşandığı Dere Sokak'taki sorun uzun yıllardır çözüm bekliyor. İlçede her yağmurda en büyük sorunu yaşayan Dere Sokak sakinleri, AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen’i arayarak Dere Sokak’a davet etti. Vatandaşlarla yapılan toplantıya Osman Gökmen’in yanı sıra DSİ Muğla Müdürü Mehmet İskender de katıldı. 

AK Parti’den yapılan açıklamada, toplantıya davet edilen Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ın, katılacağını bildirdiği toplantıya son anda belediyeden bir temsilci yolladığı belirtilerek eleştirilirken, ilçe başkanı Osman Gökmen ise şu ifadeleri kullandı;

"Dere Sokak’ta yaşayan vatandaşlarımız sorunun çözümü için bizi aradı. Bugün de sayın müdürümüz, müdür yardımcımız ve hocamız Tuncay Kuleli ile Dere Sokak sakini vatandaşlarımızla bir araya geldik. Dün geleceğini söyleyen Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras nedense bu önemli toplantıya gelmedi. Ancak hiç tanımadığımız bir arkadaşı gönderdi. Bu arkadaş 1 ay önce İzmir’de bir belediyeden Bodrum Belediyesi’ne gelmiş. Ne Bodrum’u tanıyor, ne sorunu biliyor. Dere Sokak’ın sorunlarının çözümü için DSİ Bölge Müdürümüz her türlü çalışmayı yapacağını söyledi. Ancak Bodrum Belediyesi olmadan bu sorunu kalıcı olarak çözmek mümkün değil. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın konuyu ciddiye almasını, vatandaşlarımızın sesini duymasını istiyoruz. Biz halkımızı dinledik, çözüme hazırız. Ya Bodrum Belediyesi? Keşke belediye de yanımızda olsaydı. Ancak her şeye rağmen biz AK Parti Bodrum İlçe Teşkilatı olarak her zaman Bodrum’un ve Bodrumlu vatandaşlarımızın yanında olacağız” dedi.