Digital Menü Çağı Geliyor...

Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de etkili olan koronavirüs salgını gündelik hayatımızı ve ekonomiyi kökünden değiştirecek bir süreç başlattı. Günlük hayatın vazgeçilmez kurallarından biri haline gelen minimum temas, ekonomisi özellikle turizm ve hizmet sektörüne dayalı Bodrum'daki işletmeleri de yenilikleri takip etmeye zorluyor.

Digital Menü Çağı Geliyor...

Bodrum'da faaliyet gösteren Oğuz-Özay Tanıtım, pek çok işletmeye kolaylık sağlayacak, Digital Menü Projesi’ni hayata geçirdi. Özellikle restaurant, cafe, bar, otel bünyesindeki yeme-içme ünitelerinde kullanılabilecek, kullanımı kolay, işlevsel ve en önemlisi müşterileri bulaştan koruyan menü yazılımında; Tek tıklamayla tüm menünün görülüp, yemek seçimi yapılıp, siparişe eklenebiliyor. Oğuz-Özay Tanıtım yetkilisi Özay Kartal uygulama indirmeye gerek olmayan, temassız, zahmetsiz ve her an güncellenebilen Digital Menü'nün kullanıma hazır olduğunu ifade etti. Kartal, "bu yeni sistem, korona günlerinde, en çok ihtiyaç duyduğumuz temassız iletişim ile hem işletmeyi, hem de müşteriyi güven altına alıyor" dedi.

Oğuz-Özay Tanıtım’ın hazırladığı Digital Menü uygulamasına http://www.menuturkiye.com adresinden ulaşabilir, 0533 200 44 24 no’lu telefondan bilgi alabilirsiniz.