DİNLEDİĞİN MÜZİĞİ SÖYLE

Radyoloji Uzmanı Prof. Dr. Erkan Sevinç, ikinci kitabı "Dinlediğin Müziği Söyle"'nin...

DİNLEDİĞİN MÜZİĞİ SÖYLE
Radyoloji Uzmanı Prof. Dr. Erkan Sevinç, ikinci kitabı "Dinlediğin Müziği Söyle"'nin imza gününde Bodrumlularla buluştu. Oasis'teki İmge Kitapevi'nde düzenlenen imza gününe yazarın hayranları ilgi gösterdi.
Özel Bodrum Hastanesi'nde uzun yıllar başhekimlik görevinde bulunan şimdi ise Çeşme Özel Sissus Hastanesi başhekimi olan Prof. Dr. Erkan Sevinç, aynı zamanda çeşitli gazetelerde yazılar yazmış ve bir dönem de magazin muhabirliği yapmış. Muhabirlik yaptığı dönemlerde tanıştığı ünlülerle yaşadığı anılarını ve ünlülerin bilinmeyen sırlarını kaleme aldığı Dinlediğin Müziği Söyle kitabında Sevinç, Barış Manço�dan İlhan Şeşen ve Ajda Pekkan'a, Sertab Erener'den Cem Karaca�ya, Sibel Can�dan Tanju Okan'a ve Ferhat Göçer'e kadar onlarca sanatçı ile ilgili çıkan haberler ve anılarını derleyerek kitaba dönüştürdüğünü belirtti.
Sevinç, "Kitabı yaklaşık 5 yılda tamamladım. Kitaba "Dinlediğin Müziği Söyle" başlığını koydum. Bunun anlamı ise herkes bir müzik dinler ve dinledikleri müzikler kişileri tanımlar. 'Bana Müziğini Söyle, Sana Kim Olduğunu Söyleyim' demek istedim. Bir çok ünlü ile tanıştım ve haberlerini yaptım aynı zamanda dostluklar da paylaştım. İşte bunları hepsini bu kitapta anlattım. Keyifle okunacak bir kitap."
Bodrum'u ve Bodrum'da kurduğu dostlukları çok özlediğini ifade eden Erkan Sevinç, ileride belki Bodrum'a yeniden dönüş yapabileceğini söyledi.