DJ GETDOWN CATAMARANI SALLADI...

Dünyanın ilk yüzer Discosu olarak ünlenen ve yaz sezonunda binlerce yerli ve yabancı...

DJ GETDOWN CATAMARANI SALLADI...
Dünyanın ilk yüzer Discosu olarak ünlenen ve yaz sezonunda binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Catamaran bu yaz Bodrumda eğlencenin merkezi olmayı hedefliyor.

Başarılı organizasyonların yanı sıra işletmecilik konusunda da adından sıkça söz ettiren Catamaran parti programında Ünlü Fransız DJ Getdown yüzen diskoda hayranlarıyla buluştu.

DJ Getdown çaldığı birbirinden hareketli şarkılarla diskoyu dolduran onlarca kişiyi çılgınca eğlendirdi.

Yüzen diskoda bu yaz hem yerli hem de yabancı ünlü isimler yer alacak. Eğlence 27 Haziran'da David Penn, 29 Haziran'da ise Bülent Ersoy ile devam edecek. Temmuz da ise ayın 4'ünde Müslüm Gürses ile başlayacak program, 6 Temmuz'da Paul Mendez ile doruklara ulaşacak. 7 Temmuz'da Oryantel Didem ve 11 Temmuz'da Deniz Seki ile devam edecek programda Club Catamaran Temmuz Finalini 18'inde Gülşen ile yapacak.

Yüzen Disko Catamaran’ın İşletmecisi Dilek Birgen, Sezondan çok umutlu olduklarını ve bu yaz Catamaran’da çok sayıda yerli ve yabancı ismi ağırlayacaklarını belirtti.

Türk müziğinin divası ünlü sanatçı Bülent Ersoy’u da Catamaran diskoda ağırlayacaklarını sözlerine ekleyen Birgen; “Eğlenmek için kaliteli yer isteyen yerli ve yabancı misafirleri bekliyoruz. Bu yaz burada tam anlamıyla ünlü yağmuru olacak” dedi.

Bu arada gecenin ilerleyen saatlerinde eğlencenin dozunu arttıran misafirler ve dansçılar, masaların üzerine çıkarak dans ettiler.