Doğulu’dan Unutulmaz Konser

Kenan Doğulu, 3 Ağustos Çarşamba akşamı Bodrum Antik Tiyatro’da müzikseverlerle buluştu. Doğulu, 3 saat boyunca sahnede kalarak Antik Tiyatro'yu dolduran binlerce dinleyiciye unutulmaz saatler yaşattı.

Doğulu’dan Unutulmaz Konser

Hız kesmeden yaz konserlerine devam eden Kenan Doğulu, 3 Ağustos akşamı Bodrum Antik Tiyatro’da verdiği konserde bir kez daha kalabalık bir dinleyici kitlesiyle karşılandı. “Bumaya” şarkısıyla konserini başlatan Kenan Doğulu, konser boyunca sevilen hitlerinin yanı sıra son dönemde çıkardığı yaza damga vuran şarkılarından “Hezarfen” ve “Yaramızda Kalsın”ı da seslendirdi.

Sevenlerinin yoğun ilgisi üzerine Bodrum Antik Tiyatro’nun etkileyici atmosferinde yeniden sahne alan Doğulu’nun şarkılarına dinleyicileri hep bir ağızdan eşlik etti. Sıcak Bodrum akşamında Kenan Doğulu rüzgarının estiği gecede müziğin ritmi bir an olsun düşmedi. Başarılı orkestrası, sevilen şarkıları ve sahne şovlarıyla Doğulu, Bodrum’da yeniden unutulmaz bir konsere imza attı.

Kenan Doğulu, konserinin sonunda yoğun istek ve alkışlar üzerine bis yaparak "Dön Gel” “Sorma” ve “Tükendim Ben” şarkılarını seslendirdi. Alkış ve tezahüratlar eşliğinde sahneden inen Kenan Doğulu, Bodrum’da sevenlerine eğlence dolu bir gece yaşattı. Müziğiyle olduğu kadar şıklığıyla da adından sık sık söz ettiren Kenan Doğulu bu özel gecede Bodrum mavisi takımıyla sahne aldı.