Dolapta Tutma, Gel Sat!..

Bodrum İkinci El Festivali, 15 Aralık 2019 Pazar günü "Dolapta Tutma, Gel Sat" sloganıyla gerçekleşiyor.

Dolapta Tutma, Gel Sat!..

Bodrum Belediyesi destekleriyle Son Production organizasyonluğunda düzenlenecek olan Bodrum İkinci El Festivali, 15 Aralık 2019 Pazar günü "Dolapta Tutma, Gel Sat" sloganıyla Gümbet Dolgu Alanında gerçekleşiyor.

Yeni yıla girerken "Dolapta Tutma, Gel Sat" sloganıyla katılımcıların buluştuğu ve 2. El eşyaların yanı sıra her bütçeye uygun özgün tasarımların da yer alacağı organizasyonda tüketimin biraz yavaşlatılması, evde biriken eşyaların değerlendirilmesi hedefleniyor. 

ESKİYE RAĞBET OLDU, BİT PAZARINA NUR YAĞACAK!

Festival kapsamında; kullanılmış ama artık değerlendirilmeyen her çeşit ev eşyası, giysi, alet-edavat, takı, çanta, ayakkabı, objelerin yanısıra antika değeri taşıyan ürünler de standlarda satışa sunulacak. Özgün tasarımlarla ortaya çıkartılmış yaratıcı ürünlerin de yer alacağı festivalde Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı, Hayvan Hakları Derneği Bodrum, Başka Bir Hayat Diliyorum Hayvan Hakları Derneği (Turgutreis), Bodrum Kadın Dayanışma Derneği, Turgutreis Elele Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Çağdaş Eğitime Destek standlarıyla festivalde ziyaretçilerle buluşacak.

Gün boyu müzik yayınlarının gerçekleşeceği organizasyonda, Bodrum İklim Acil Çağrısı platformu tanıtım standı ile yer alırken Bodrum’un sevilen ünlü yazarları Nuran Yüksel, Ayser Özbulut ve Cezmi Çoban’da kitap tanıtımları ile festivale renk katacak.