SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 18:57:17' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 18:57:17' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=18 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661147

DOLMUŞUN SIKIŞTIRDIĞI MOTOSİKLET KAZA YAPTI

Konacık'ta meydana gelen trafik kazasında dolmuşun sıkıştırdığı motosiklet kaza...

DOLMUŞUN SIKIŞTIRDIĞI MOTOSİKLET KAZA YAPTI
Konacık'ta meydana gelen trafik kazasında dolmuşun sıkıştırdığı motosiklet kaza yaptı, kazada motosiklet sürücüsü ve yolcu yaralandı.

Konacık Atatürk bulvarı Jandarma kavşağı mevkisinde yolcu indirmek için sağa yanaşan dolmuşa çarpmamak için yoldan çıkan motosiklet devrildi. Çarpmanın etkisiyle motosiklet sürücüsü ve arkasında bulunan yolcu yola savruldu.

Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri yaralılara müdahale etti. Ciddi bir durumun yaşanmadığı kaza ucuz atlatıldı.

Motosiklet sürücüsü yaşanan olaya isyan etti. Dolmuşun yanlış yerde yolcu indirip bindirdiğini iddia eden motosiklet sürücüsü, şöyle konuştu:

"Minibüs şoförü burada yolcu indiriyor, görün. Benim ehliyetim var, kaskım var kafamda bana ceza yazıyorlar ama minibüs burada yolcu indirdiği zaman bir şey olmuyor. İşte sonu bu" diye konuştu.

Kazayı hafif yaralı olarak atlayan motosiklet sürücüsü ve yolcu daha sonra Bodrum Devlet Hastanesine kaldırıldı. Öte yandan motosiklette de maddi hasar geldiği gözlendi.