Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-27" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-27 03:34:14' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-27 03:34:14' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=445checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-27" and view_hour=03 and campaign_id=445update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1656417

DP ADAYI KAYNAR AÇIK GÖRÜŞ’E KONUK OLDU

Kent TV ekranlarında canlı olarak yayınlanan Gazeteci-Yazar Ayhan Ongun’un hazırlayıp...

DP ADAYI KAYNAR AÇIK GÖRÜŞ’E KONUK OLDU
Kent TV ekranlarında canlı olarak yayınlanan Gazeteci-Yazar Ayhan Ongun’un hazırlayıp sunduğu, Açık Görüş programına katılan Demokrat Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Kaynar, "Sessiz çoğunluk bizi iktidara taşıyacak" dedi.

Daha önce 5 yıl muhtarlık, 15 yıl da Göltürkbükü Belediye Başkanlığı yapan Kaynar, "Adaylar içerisinde en tecrübeli siyasetçi olarak Bodrum’u yönetmeye talibim" dediği konuşmasında şu konulara değindi;

“Bodrum unutulmuş insanların, unutulmuş sorunların kentidir. Bu birikmiş sorunlar bizler için çözülemeyecek sorunlar değildir. Benim samimiyetim halkta karşılık buluyor. Ben Bodrum halkının sağduyusuna güveniyorum. Geçmişte olduğu gibi, bundan sonra da kimseyi belediyeye getirmeyecek, halkın ayağına gideceğim. İnanıyorum ki, geçmişte de Demokrat Partinin kalesi olan Muğla ve Bodrum da Mehmet Kocadon’la birlikte çok başarılı işlere imza atacağız. Büyükşehir yasasından kaynaklı bazı eksikler aksamalar olsa da, başkanlığım döneminde gerek Büyükşehir Belediye Başkanıyla, gerekse kamu yönetimiyle sıcak ilişki ve diyalog kurarak Bodrumu hak ettiği yere getireceğiz."

Bodrum’un en önemli ve acil çözülmesi gereken sorununun arıtma tesisleri olduğunu ifade eden Kaynar, "Alt yapı yalnızca, yol-su, çöp, kanalizasyon değildir. Bütüncül projelerle Bodrum'u ve Muğla’yı marka yapmaya kararlıyız" dedi.