DP - ANAP İSTİŞARE TOPLANTISI

DP Bodrum İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği kaynaşma yemeğine DP ve ANAP İlçe Başkanlarının...

DP - ANAP İSTİŞARE TOPLANTISI
DP Bodrum İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği kaynaşma yemeğine DP ve ANAP İlçe Başkanlarının yanı sıra Anaplı Maliye Eski Bakanı Sümer Oral ve bu partilerden seçilen eski ve yeni belediye başkanları katıldı.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği toplantının evsahipliğini DP İlçe Başkanı Beyler Koca yaptı. Toplantıya Eski Maliye Bakanı Sümer Oral, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon (DP), Yalı Belediye Başkanı İsmail Altındağ (ANAP), Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire (DP), Göltürkbükü Belediye Başkanı Halil İbrahim Kaynar (ANAP), ANAP İlçe Başkanı Mustafa Paşalı, BB Bodrumspor Başkanı Ethem Özyurt, Bodrum Belediyesi Eski Başkanı Cevat Bilgiç, Bitez Belediyesi Eski Başkanları Remzi Güngör ve Halil İbrahim Filis, Bodrum siyasetinin duayen ismi Ethem Demiröz ve gazeteci Çetin Akant katıldı.

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği yemekli toplantıda konuşan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, masa çevresinde bulunan herkesin seçimlerde çok iyi bir işbirliği içine girdiklerini, bu destek sayesinde belediye başkanı seçildiklerini söyledi.

Böyle bir birlikteliğin Türkiye'de henüz yaşanmadığını ancak yaşanmasını arzu ettiğini belirten Kocadon, desteklerinden dolayı yemeğe katılanlara teşekkür etti, bu değerli işbirliğiyle Bodrum'da çözemeyecekleri sorun olmadığını söyledi.

Maliye Eski Bakanı Sümer Oral da Bodrum'un çok özel bir turizm merkezi olduğunu, mutlaka korunması gerektiğini belirterek, belediye başkanlarının işbirliği içinde Bodrum'u hak ettiği yere getireceğine inandığını söyledi.

DP Bodrum İlçe Başkanı Beyler Koca da tüm yarımada genelinde ANAP'la birlikte önemli başarılara imza attıklarını buna rağmen sürekli dedikodu üretildiğini, bu kaynaşma yemeğinin dedikodulara en güzel cevap olduğunu söyledi.

Göltürkbükü Belediye Başkanı Halil İbrahim Kaynar "önemli olan memleketin sorunlarını çözmek. Biz Bodrum'da particiliği araç olarak gördük, amaç olarak görmedik." dedi.

Yalı Belediye Başkanı İsmail Altındağ da "Çok zor bir seçim geçirdik ama önemli olan zor günleri beraberce başarıyla aşabilmektir" dedi.

Toplantı Bodrum'un sorunlarının ve çözüm önerilerinin tartışılmasıyla gece geç saatlere kadar devam etti.