DÜNYACA ÜNLÜ YILDIZ TOKSİNLERİNDEN BODRUM'DA ARINDI!..

Son birkaç yıldır fazla kilolarından kurtulmak ve detoks yaptırarak vücudunu toksinlerden...

DÜNYACA ÜNLÜ YILDIZ TOKSİNLERİNDEN BODRUM'DA ARINDI!..
Son birkaç yıldır fazla kilolarından kurtulmak ve detoks yaptırarak vücudunu toksinlerden arındırmak isteyen dünyaca ünlü isimlerin kamp merkezi haline gelen Bodrum, ünlü bir ismi daha misafir etti.

Dünyaca ünlü İngiliz Top Model ve oyuncu Kelly Brook, Bodrum'da yaptığı kısa bir detoks tatilinin ardından ilçeden ayrıldı. Brook, İnstagram hesabından Bodrum'da geçirdiği günleriyle ilgili çok sayıda paylaşım yaptı. Bodrum'da fazla kilolarını, toksinlerini ve negatif enerjisini üzerinden atıp güzelleşen Brook, önceki akşam da Cannesi Film Festivali kapsamında düzenlenen özel bir geceye katıldı.

Geçtiğimiz yıl çıplak ve iç çamaşırlı fotoğrafları internet sitelerinde yayımlanan 35 yaşındaki İngiliz yıldızın başı, bilgisayar korsanlarıyla da sık sık derde giriyor.

Son zamanlarda aldığı fazla kilolardan kurtulmak amacıyla geçtiğimiz hafta Türkbükü'nde bir detoks merkezinde kampa giren Dünyaca ünlü top model, tatili süresince sık sık denize girerek Bodrum'un da sezon öncesi tadını çıkarttı. Ünlü yıldız tatili boyunca kişisel sosyal medya hesaplarından da bol bol fotoğraf paylaşarak ülkemizden övgüyle söz etti.