Duyarsızlığa Bir Kez Daha İsyan Etti!

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, yerlere atılan çöpleri sosyal medya hesabından paylaşarak ortaya çıkan tabloya isyan etti.

Duyarsızlığa Bir Kez Daha İsyan Etti!

Gece saatlerinde Yahşi Mahallesi Taşlıkburun mevkisine gelen birçok vatandaş bölgede vakit geçiriyor. Bu vatandaşlardan kimileri yiyip içtiklerinden artakalan çöpleri, bölgede çöp kovası olmasına rağmen yerlere atarak gidiyor. Yerlere atılan bu çöpler de ertesi gün belediye ekiplerince temizleniyor. 

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, hemen yanlarında çöp kovası dururken yerlere atılıp çevreyi kirleten çöplerinin fotoğrafını paylaşarak çevreye karşı gösterilen bu duyarsızlığa ve ortaya çıkan tabloya bir kez daha isyan etti. Aras, yaptığı paylaşımda "Bu sabah, Yahşi-Taşlıkburun. Çöp kovası ve çevresi. Akşam aynı kişiler geldiklerinde bu şekilde bulmaları için temizletmeyeceğim. Bakalım ne düşünecekler?" ifadelerini kullandı.

Başkan Aras geçtiğimiz aylarda da benzer bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak vatandaşları çevreye karşı daha duyarlı olmaya davet etmişti.