ECLİPSE, GECE DE GÖZ KAMAŞTIRIYOR...

Bir süredir Bodrum'da bulunan Rus iş adamı Roman Abramoviç'in 1,2 milyar değerindeki...

ECLİPSE, GECE DE GÖZ KAMAŞTIRIYOR...
Bir süredir Bodrum'da bulunan Rus iş adamı Roman Abramoviç'in 1,2 milyar değerindeki ultra lüks yatı "Eclipse", şu günlerde Göltürkbükü açıklarında demirli bulunuyor.

İngiltere'nin en ünlü futbol kulüplerinden Chelsea'nin patronu olan milyarder Rus iş adamı Roman Abramoviç, Bodrum'dan ayrılamıyor. Ünlü iş adamının "Eclipse" isimli yatı önceki gün Göltürkbükü açıklarına getirildi.

Geçtiğimiz günlerde bir kaç gün Yalıkavak açıklarına demirleyen yat, gece görüntüsüyle adeta sarayı andırıyor. Rus milyarderin 165 metre uzunluğunda ve 6 katlı mega yatında, yüzme havuzunun yanı sıra, ultra lüks odaları, mini denizaltısı ile misafirlerini ağırlayabileceği birçok oda ve salonu bulunuyor.

"Eclipse" isimli yat, gece saatlerinde yürüyüşe çıkan bazı vatandaşlarca da oldukça dikkat çekti. Işıklandırmasıyla göz dolduran yatın yan kısımlarında iki sürat botunun hazır beklediği de görülüyor.

Roman Abromoviç'in önceki gece Bodrum Hilton Otel'de düzenlenen radyo etkinliğine katılması bekleniyordu ancak bu etkinliğe katılmadı. Hilton Otel'in açığında demirli bulunan yat, geceye katılan Ruslardan da büyük ilgi gördü.