Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 13:16:34' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 13:16:34' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=445checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=13 and campaign_id=445update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658474

Ege Komedisi 'MandırANA'nın Çekimleri Başlıyor

Ege komedisi "MandırANA" filminin çekimlerine Muğla'da başlanacak.

Ege Komedisi 'MandırANA'nın Çekimleri Başlıyor

Çekimleri Muğla ve köylerinde gerçekleştirilecek filmde Gülnihal Demir, Sinan Bengier, Volkan Baş, Mustafa Şen, Nihat Kapiz, Merve Uçar Cangöz, Yiğit Dören, Osman Bayar, Bekir Annıak, Ömer Naci Boz ve Görkem Naganlu rol alacak.

Kentte 15 Eylül'de başlayacak çekimler öncesinde oyuncular ile senaryo yazarı ve yapımcı Zafer Kaya, lokantada gazetecilerle bir araya geldi. Kaya, yaptığı açıklamada, senaryonun büyük kısmını Ege insanının gerçek hikayesinden esinlenerek hazırladıklarını söyledi. Senaryoyu yazarken keyif aldığını belirten Kaya, "3 Adam Medya iş birliğimizle yapılacak bu filme ciddi bir emek ve finansman sağladık. Harika bir kadroyla projemizi çekmeye başlıyoruz. Hikayenin neredeyse tamamını Muğla'da çekeceğiz" diye konuştu.

Filmin yönetmeni İlhan İnce de senaryonun çok keyifli bir Ege komedisini oluşturacağını dile getirdi.

Filmin başrol oyuncusu "MandırANA" Gülnihal Demir de çekilecek filmin şimdiye kadar Ege komedileri arasında en iddialı sinema filmi olacağını söyledi.

Muhabir: Durmuş Genç