EĞİTİMCİLER İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Kamusen Bodrum İlçe Temsilciği tarafından...

 EĞİTİMCİLER İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU
Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Kamusen Bodrum İlçe Temsilciği tarafından düzenlenen iftar yemeğinde, öğretim görevlileri ile bir araya geldi.

Kamusen Bodrum İlçe Temsilciliği tarafından geleneksel hale getirilen iftar yemeğine; Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, MHP Bodrum İlçe Başkanı Asım Başaran, Kamusen Muğla İl Temsilcisi Mürsel Özata, Kamusen Bodrum İlçe Temsilcisi Hüseyin Tekinay ve çok sayıda eğitimci katıldı.

Düzenlenen iftar yemeğinde bir konuşma yapan Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun; “Geleneksel hale gelen ve bu yıl altıncısı düzenlenen iftar yemeğinde Kamusen Bodrum İlçe Temsilciliği’nin siz değerli üyeleri ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum” diyerek, iftar yemeğinin düzenlenmesinde emeği geçen Kamusen Bodrum İlçe Temsilciği ile Kamusen Muğla Temsilcisi’ne teşekkür etti.

Kamusen Bodrum İlçe Temsilciği tarafından düzenlenen iftar yemeğinde bir konuşma yapan İlçe Temsilcisi Hüseyin Tekinay ise, şöyle konuştu:

"Paylaşmanın, sevginin, bereketin insanlar üstüne, Yüce Allah’ın rahmetiyle, bin aydan daha hayırlı olan bu mübarek Ramazan ayı vesilesi ile birlik beraberlik içerisinde olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bizleri geleneksel iftar yemeğimizde yalnız bırakmayan, Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun ve MHP Bodrum İlçe Başkanı Asım Başaran’a çok teşekkür ediyorum" dedi.