Elektrik Kesintileri Vatandaşı Kızdırdı

Bodrum'da akşam saatlerinde yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle birçok mahalle karanlığa gömüldü. Vatandaşlar 2 günden beri sık yaşanan elektrik kesintileri ve aniden gidip gelen akımın elektronik cihazlarına zarar verdiğinden şikayetle tepki gösteriyor.

Elektrik Kesintileri Vatandaşı Kızdırdı

Bu akşam saat 19.30 sıralarında meydana gelen arıza sonrası Bodrum merkezi, Cumhuriyet, Konacık, Gümbet Mahalleleri başta olmak üzere oldukça geniş bir alan karanlığa gömüldü. Yaklaşık 40 dakika süren ilk kesintinin ardından bir süre sonra elektrikler yine kesildi. 2. kesinti ilkine göre daha kısa sürdü. Birçok vatandaş sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarda herhangi bir olumsuz hava koşulunun olmadığı Bodrum'da meydana gelen kesintiler nedeniyle elektrik dağıtım şirketine tepki gösterdi. Bitez'den Kent Haberi arayan bir vatandaş mahallelerinde 2 gündür sürekli kesinti yaşadıklarını ifade ederek, defalarca yaşanan elektrik gidiş-gelişleri nedeniyle tepkisini dile getirdi.

ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. yetkililerinden alınan bilgiye göre ise kesintisinin Bodrum'a gelen ana hatta meydana gelen arızadan kaynaklandığı, ekiplerin hızlıca arızaya müdahale ederek arızayı giderdiği ifade edildi.