Elektrik Kesintileri Yaşanacak...

ADM Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yapılacak planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları kapsamında bazı mahallelerde elektrik kesintileri yaşanacak. 

Elektrik Kesintileri Yaşanacak...

15 Şubat Cumartesi günü yapılacak çalışmalarda yatırım tesislerinin devreye alınması ile arıza onarım ve bakım nedeniyle yaşanacak kesintiler şu şekilde;

Yatırım tesislerinin devreye alınması nedeniyle 09.00-14.00 saatleri arasında Dereköy Mahallesi, Kavakderesi Yolu bir kısmı, Dereköy 6. sokak, Dereköy 7.sokak ve Dereköy Köy içi mevkiinin bir kısmında.

Arıza onarım ve bakım nedeniyle 10.00-15.00 saatleri arasında Yakaköy Mahallesi, Kapuz Caddesi, Yakaköy vericileri ve çevresinde.

Arıza onarım ve bakım nedeniyle 10.00-15.00 saatleri arasında Çömlekçi Köyü ve Mahalleleri, Tepecik Köyü ve Mahalleleri ile Imsık Havalimanı civarında.

VATANDAŞ ELEKTRİK KESİNTİLERİNDEN ŞİKAYETÇİ

Öte yandan ilçede yaşayan birçok vatandaş da sık sık yaşanan elektrik kesintilerinden şikayet ediyor. Peksimet’te yaşamını sürdüren Mehmet Salih Demir adlı vatandaş, yaklaşık bir haftadır sık sık elektrik kesintisi olduğundan dert yanarak “Bizim buradaki trafo artık mahalleye yetmiyor, bu yüzden sürekli elektrik kesiliyor. Arıyoruz, gelip yapıyorlar. 10 dakika sonra yeniden kesiliyor. Şu anda yine enerji yok. Yaklaşık yarım saat önce gitti, gelmedi. Müşteri hizmetlerini arıyoruz, bizi oyalıyorlar. Yetkili birine ulaşamıyoruz. Biz elektrikle ısınıyoruz. Geçen günkü soğuk havada 3 saat elektrik kesikti, çocuklarım tir tir titredi” diye konuştu.