Emirin Kardeşi 500 Valizle Geldi...

Katar Emiri Şeyh Tamim bin Hamad Al Sani'nin kardeşi ve ailesi, Bodrum'da demirli olan “Katara”ya geldi. Yata kamyonlarla 500 valiz eşya getirildi.

Emirin Kardeşi 500 Valizle Geldi...

Bodrum'a 3 gün önce demir atan Katar Emiri Şeyh Tamim bin Hamad Al Sani ailesine ait değeri 200 milyon sterlinin üzerindeki "Katara" isimli lüks yatta salı günü sabah saatlerinden itibaren hummalı bir çalışma başladı. Yata ikmal yapan gıda yüklü kamyonların biri gitti diğeri geldi. Gün boyu hazırlık yapan yat personeli, Katar Emiri Şeyh Tamim bin Hamad Al Sani'nin kardeşlerinden biri ve ailesi için hazırlandı.

ÜST DÜZEY ÖNLEM ALINDI

Katar kraliyet ailesi için Milas - Bodrum Havalimanı’nda da üst düzey önlemler alındı. Kraliyet ailesine ait bir Jumbo jet ile gelen aile için havalimanından, Bodrum Gemi Yanaşma İskelesi’ne kadar emniyet güçleri yol güzargahında üst düzey güvenlik önlemleri aldı. Polis ekiplerinin eskortluğunda yata geçen Al-Thani ailesi için denizde de Sahil Güvenlik ekiplerinin eşlik ettiği görüldü.

500 VALİZLE GELDİLER

Katar kraliyet ailesi yata geçtikten sonra 2 kamyon eşyaları da yata getirildi. Yaklaşık 2 saatte özenle indirilen 500 valiz ve dalış tüpleri en çok dikkat çeken eşyalar oldu. Yüzen sarayda tatil yapacak kraliyet ailesi için tekneye özel aşçılar, garsonlar, dalış eğitmenleri ile çocukların dadıları ve korumaların geldiği öğrenildi.

8 KORUMA ARACI EŞLİK ETTİ

Kraliyet ailesinden olduğu öğrenilen kişinin Katar Emiri Şeyh Tamim bin Hamad Al Sani'nin kardeşlerinden biri olduğu, 5 çocuğu ve eşi ile Bodrum'un mavi sularında tatil yapacağı öğrenildi. Korumalarıyla gümrük sahasına giren Katar Emiri Şeyh Tamim bin Hamad Al Sani'nin kardeşinin aracı kendi kullanması ise dikkatlerden kaçmadı. 

Ailenin arkasından ise 8 koruma aracı ile 9 VIP minibüs de yata yanaştı. Yatın hoparlörlerinden hoş geldin sesleri yükselirken, sirenler de hiç susmadı. Yata giren Al-Thani'nin kardeşinin ilk işi ise bebeğini sevmek oldu. Uzun süre bebeği ile vakit geçiren Katar Emiri'nin kardeşi daha sonra yatın içerisine girerek televizyon izledi. 

Yat sabah saatlerinde Gemi Yanaşma İskelesi’nden ayrılarak seyahatine başladı.