ERKEK GÜZELLİK YARIŞMASI

Mister İsviçre Organizasyon tarafından düzenlenen ''Mister İsviçre'' güzellik yarışmasında...

ERKEK GÜZELLİK YARIŞMASI
Mister İsviçre Organizasyon tarafından düzenlenen ''Mister İsviçre'' güzellik yarışmasında finale kalan 16 yarışmacının tanıtım çekimlerinin Bodrum'da yapılacağı bildirildi.
Mister İsviçre Organizasyon ortaklarından Urs Brülisauer, gazetecilere yaptığı açıklamada, İsviçre'de 12 yıldır düzenlenen ''Mister İsviçre'' yarışmasının bu yıl 2 Mayıs'ta yapılacağını söyledi. Yarışmaya 20-33 yaşlarında yaklaşık 400 kişinin başvurduğunu ve bu kişilerden 16'sının finale kaldığını belirten Brülisauer, ''Finale kalan 16 erkek yarışmacı 14-21 Mart tarihlerinde Bodrum Kempiski Otel'de konaklayacak. İsviçre Devlet Televizyonu'ndan gelen bir ekip, bir hafta boyunca Bodrum'daki farklı mekanlarda yarışmacıları tanıtıcı çekimler yapacak. Bu çekimler daha sonra 2 Mayıs'ta İsviçre'de düzenlenecek 'Mister İsviçre' yarışmasında gösterilecek'' dedi.
Brülisauer yarışma öncesinde İsviçre Devlet Televizyonu ile birlikte Bodrum'a gelerek çekim yapılacak bölgeleri tespit ettiklerini kaydetti. Brülisauer, şöyle konuştu:
''Çekimleri Antik Tiyatro, Bodrum Kalesi, marina ve liman bölgesinde yapacağız. Çekimlerde Bodrum'un kültürel ve doğal güzelliklerini de anlatacağız. Basın mensupları da çekimleri yapacağımız mekanlara gelerek görüntü ve fotoğraf alabilecekler. Çekimleri 2 Mayıs'ta yaklaşık 1 milyon kişi izleyecek. Bodrum'un tanıtımına da büyük katkı sağlanacak. Çekimleri Bodrum'da yapacağımızdan dolayı mutluyuz''