ERKİN BABAYA SİTEM EDİYORLAR…

Geçtiğimiz günlerde Turgutreis beldesinde ünlü Rock Müzik Sanatçısı Erkin Koray’ın...

ERKİN BABAYA SİTEM EDİYORLAR…
Geçtiğimiz günlerde Turgutreis beldesinde ünlü Rock Müzik Sanatçısı Erkin Koray’ın kullandığı otomobilin motosiklete çarpmasıyla yaralanan Sevilay Boztaş, kaza sonrası mağdur edildiklerini öne sürdü.

Mobilya işi yaparak geçimini sağlayan Sevilay Boztaş eşi Koksal Boztaş, kazadan sonra işe gidemediğini ve çalışamadığını öne sürdü.

Erkin Koray’ın kaza günü kendilerine maddi olarak yardım edeceği, tedaviyi üstleneceğini söylediğini iddia eden Boztaş, ünlü sanatçıdan kaza sonrası şikayetçi olmadıklarını ancak Koray’ın daha sonra kendilerine verdiği telefonu hiç açmadığını iddia ettiler.

Erkin Koray’ı olayın ardından sadece hastanede görebildiklerini ifade eden Sevilay Boztaş, Koray’ın geçmiş olsun ziyaretine gelmediğini, eşinin de kendisinin de çalışmadığı için kaza sonrası maddi sıkıntı yaşadıklarını söylediler.

Olayın ardından çiftin İzmir’de oturan annesinin de Turgutreis’e gelerek çifte destek verdiği öğrenildi. Bu arada Sevilay Boztaş’ın ev temizliğine giderek geçimini sağladığı, eşinin de bir mobilya firmasında işçi olarak çalıştığı öğrenildi.