ERMAN TOROĞLU'NU SOYAN HIRSIZ YAKALANDI

Erman Toroğlu'nun Bodrum'da ki evi ile aralarında hakim, Cumhuriyet Başsavcısı ve...

ERMAN TOROĞLU'NU SOYAN HIRSIZ YAKALANDI
Erman Toroğlu'nun Bodrum'da ki evi ile aralarında hakim, Cumhuriyet Başsavcısı ve vali yardımcısının evleride olmak üzere yüzlerce eve girerek hırsızlık yapan "Jet" Ramazan lakaplı hırsız Adana'da yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, azılı hırsız Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Barbaros Mahallesi'nde yakalandı. İddiaya göre Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri Eski Hakem ve Spor Yorumcusu Erman Toroğlu'nun Bodrum'daki evine girip hırsızlık yapmak isterken Toroğlu'nun fark etmesiyle kaçan, bunun yanı sıra Hatay'ın Dörtyol ilçesinde Şırnak Vali Yardımcısı, Cumhuriyet Başsavcısı ve bir hakimin evine giren "Jet Ramazan" lakaplı hırsızın Adana'da olduğunu belirledi.

Hırsızlık dedektifleri yaptıkları çalışma sonucunda Ramazan Y. (21) isimli hırsızın Barbaros Mahallesi'nde bir evde olduğunu öğrendi.

Eve yapılan baskında Y. kaçmak isterken kovalamaca sonrası yakalandı. Sorgulanmak için emniyete getirilen hırsız buradaki ifadesinde hırsızlık yaptığını doğrularken "Hatay'ın Dörtyol ilçesinde 100'den fazla eve girdim nerelere girdiğimi bende tam olarak bilmiyorum" dedi.

Zanlı evlere su gider borusundan tırmanarak ve PVC'leri tornavida ile esneterek girdiğini söyledi. Zanlı sorgusunun ardından "nitelikli hırsızlık" suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.

Zanlının 40'tan fazla hırsızlıktan suç kaydı bulunduğu belirlendi.