Erol Tok İstifa Ettiğini Açıkladı!..

Bodrumspor’da Sportif Direktör Ümit Erol Tok, istifa ettiğini açıkladı. 

Erol Tok İstifa Ettiğini Açıkladı!..

Bodrumspor’da Sportif Direktör Ümit Erol Tok, istifa ettiğini açıkladı. 

Bodrum Belediyesi Bodrumspor’un dün evinde oynadığı ve 2-1 kaybettiği maçta, yeşil beyazlı taraftarlar Sportif Direktör Erol Tok’u istifaya davet etmişti. Yenilen 2’nci golün ardından Bodrumspor taraftarı, Sportif Direktör Ümit Erol Tok aleyhine ağır tezahüratlar yapmıştı. 

5 yıldan beri kulüpte görev yapan 68 yaşındaki Tok, görevi bıraktığını açıkladı. Kent Haber’in telefonla ulaştığı Ümit Erol Tok, şu açıklamayı yaptı:

“Ben Bodrumspor'u sevdiğim için, Bodrum’u sevdiğim için bu görevi yapıyordum. Niyetim buradan genç oyuncular yetiştirmek, genç hocalar yetiştirmekti. Nitekim Cem Cambaz Hocamız yetişti. Maçlarda ben bunun için kulübeye inmedim, uzaktan takip ettim. Yoruldum artık. Madem taraftar istemiyor. O zaman görevi bırakırız. Fakat benim üzüldüğüm nokta; çok para alıyor dediler. Böyle bir şey kesinlikle yok. Ben sadece ilk geldiğim sene para aldım” dedi.

Daha önceki dönemlerde de kulüpteki görevini bırakmak istediği bilinen Ümit Erol Tok’un istifasının Bodrumspor yönetimi tarafından henüz kabul edilmediği öğrenildi.