ESKİ DOSTLAR BODRUM’DA HASRET GİDERDİ

Tatillerini geçirdikleri Bodrum da yemek yedikleri bir restoranda tesadüfen karşılaşan...

ESKİ DOSTLAR BODRUM’DA HASRET GİDERDİ
Tatillerini geçirdikleri Bodrum da yemek yedikleri bir restoranda tesadüfen karşılaşan iki ünlü oyuncu Perihan Savaş ve Nebahat Çehre doya doya hasret giderdi.

Son birkaç sezonun en çok izlenen dizi Muhteşem Yüzyılın Valide sultanı Nebahat Çehre ve ünlü oyuncu Perihan Savaş bir restoranda karşılaştı. Uzun zamandır birbirlerini görmeyen iki ünlü oyuncu uzun uzun hasret giderirlerken, birbirlerine de övgüler yağdırdılar. Güzellikleriyle yıllara meyan okuyan ikili hayranları ile de bol bol fotoğraf çektirdiler. Yaklaşık 1 saat boyunca sohbet eden ikili daha sonra masalarına dönerek gecenin tadını çıkardı.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Muhteşem Yüzyıl’ın Valide Sultanı Nebahat Çehre tatilde olduğunu ifade ederek “şuan bir projede yer almış değilim. Henüz bir dizi ile anlaşmadım, bir projem yok. Bir dizide rol alırsam bunu ilk duyan sizler olacaksınız” dedi.

TİYATRONUN VE SİNEMANIN NURSELİ İDİZ’E İHTİYACI VAR

Son günlerde sanat dünyası ve magazin basınının en güncel konusu olan, Nurseli İdiz’in Alaçatı’da yaşadığı talihsiz olaydan haberi olmayan Nebahat Çehre, kendisini tatile verdiğini ve hiç bir şeyden haberi olmadığını belirterek şöyle konuştu;

“Nurseli İdiz çok iyi bir insandır, çok iyi bir oyuncudur, çok güzel bir kadındır. Sinema olsun, tiyatro olsun Nurseli İdiz’e ihtiyacı var. Benim olaydan tam olarak haberim yok. Ben kendimi tamamen inzivaya çekmişim, tatilde her şeyden soyutlandım galiba. Ben Nurseli’ye buradan geçmiş olsun diyorum ve insanlar bu kadar üstlerine gitmesin hoş görülü olunsun” dedi.