Eşraf'ta Buluştular...

Bodrum’un Medya sektöründe emek veren çalışanları Eşraf Bar & Grill’de bir araya geldi. Yazılı ve görsel basın, İnternet medyası ve Sosyal Medya yöneticilerinin katıldığı gecede keyifli sohbet eden ve Eşraf Bar & Grill’in muhteşem lezzetleriyle güzel bir gece geçiren basın emekçileri, hem yoğun geçen yaz sezonunun stresini atıp, hem de sektörün sorunlarıyla ilgili görüşlerini birbirleriyle paylaştılar.

Eşraf'ta Buluştular...

Verdikleri davet ile ilgili bir açıklama yapan Eşraf Bar& Grill’in işletme ortağı Timur Öztimur, Bodrum’da faaliyet gösteren Medya Sektörü’nün temsilcilerini ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirttiği açıklamasında şunları söyledi;

“Yaz sezonunun sona erip, kış sezonuna doğru ilerlediğimiz bu dönemde, Eşraf Bar & Grill’in misafiri olarak hem yoğun geçen sezonun yorgunluğunu birlikte atmak, hem de sezon başında açtığımız mekânımızda sunduğumuz hizmetleri deneyimleyebilmeleri için böyle bir gece organize ettik. Medya ve sosyal medya temsilcilerinin katılım gösterdiği bu gecemize bizi kırmayarak gelen tüm medya mensuplarına teşekkür ederiz.”

Geçirdikleri keyifli anlara ve sektörün sorunlarının da konuşulmasına vesile oldukları için Eşraf Bar & Grill’e teşekkür ederek konuşmasına başlayan, Bodrum’un en eski medya çalışanı Zeki Özkeskin de konuşmasında şunları söyledi;

“Bizler, yaz, kış demeden, yağmur, çamur demeden, kamu’yu bilgilendirmek için canla başla çalışırken, hem kendimizi, hem de çevremizi unutup, keyifli anlar yaratıp bir araya gelemiyoruz. Bizim bir araya gelmemiz için hep bir haber gerekirken, Eşraf Bar & Grill’in işletme ortakları sevgili Murat Oğan, Timur Öztimur, Ağıt Turan ve Sekan Gümüş, bizleri bir araya getirerek, hem mekanlarını bizlere tanıttılar, hem de Bodrum’da habere ve haberciliğe yön veren bizleri bir araya getirdiler. Kendilerine bu güzel gece için teşekkür ederiz.”

Gece boyu birbirleriyle konuşan, medya ve sosyal medya temsilcileri, daha sonra gecenin anısına da fotoğraf çektirdiler. 

EŞRAF BAR & GRILL HAKKINDA

Kapısından ahşap bir köprüyle içeriye adım attığınız ve adeta cennet bahçesine girmiş gibi hissettiğiniz Eşraf Bar & Grill sizleri Bodrum’da sıra dışı bir lezzet yolculuğuna davet ediyor. Ortakent Golf Kulübü yanında yer alan ve yılın 12 ayı boyunca hizmet veren Eşraf, Bodrum’un gurmelerini ağırlıyor. 

Zeytin ağaçlarıyla çevrili huzur dolu bahçesinde, işinin uzmanı MSA şeflerinin yorumlarıyla her biri eşsiz tatlara dönüşen, smoked ve dry aged etler, taş fırında pişen ince hamur pizzalar, mezeler, atıştırmalık başlangıçlar, salatalar, tatlılar ve Pazar brunchları ile sizlere muhteşem lezzetler sunuyor. Eşraf, yaklaşık 2 dönümlük bahçesinde yer alan 150 kişilik oturma kapasitesiyle özel organizasyonlar, toplantılar ve dernek buluşmalarına da ev sahipliği yapıyor. Her mevsim farklı tatlar ve deneyimler yaşayacağınız bu mekânda, deneyimli ve güler yüzlü personelimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.