EŞSİZ MANZARA, KEYİFLİ MÜZİKLE BİRLEŞİNCE…

Bodrum’un yaz-kış faaliyet gösterecek mekânlarından biri olan Peradiem Restoran;...

EŞSİZ MANZARA, KEYİFLİ MÜZİKLE BİRLEŞİNCE…
Bodrum’un yaz-kış faaliyet gösterecek mekânlarından biri olan Peradiem Restoran; eşsiz manzarası, özel aşçıların yaptığı birbirinden leziz yemekleri ve keyifli müzik ziyafeti ile bodrumluların vazgeçilmez bir mekânı olmaya devam ediyor.

Gece hayatının yakından tanıdığı müzisyenlerinden olan Nihal ve Serdar'ın haftanın üç günü sahne aldığı Peradiem'e gelenler, eşsiz manzara karşısında unutulmaz bir gece yaşıyorlar. Peradiem'in özel aşçılarının yaptığı birbirinden güzel ve leziz yemeklerin yanında keyifli ve hoş bir müzik ziyafeti fırsatını da yakalıyorlar.

Peradiem'de sahne alan Nihal, 11 yıldır Bodrum'da yaşadığını ve Bodrum’un en güzel mekanlarından birisinde sahne almaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, şunları söyledi:

"Müzikseverlere hizmet veriyorum. Bu işi yapmaktan dolayı da çok mutluyum. Bodrum'un beni sevdiğini düşünüyorum. Ben Bodrum'u çok seviyorum. Ama şuan Peradiem'deyiz. Çok güzel bir yerdeyiz. Sevenleri, dostları buraya bekliyoruz. Burada olmak ve şarkı söylemek çok güzel. Gelenlerde neler yaşayacaklarını görecekler. "

Peradiem'e gelen insanlarla birlikte şarkı söylemenin çok keyifli olduğunu da vurgulayan Nihal, şöyle devam etti:

“Burada gelen insanlarla her şeyi söylüyoruz. Nostalji poplar, yeni poplar yapıyoruz. Sanat Müziği yapıyoruz. Türkü yapıyoruz. Özgün müzik yapıyoruz. Yani bir opera yapamıyorum. Onun dışında sevgili Serdar her şeyi çalıyor, ben her şeyi söylüyorum ama müziğimiz daha çok insanları dinlendiriyor, yormuyor. Yemek eşliğinde bizi güzel dinlediklerini düşünüyorum. Çünkü bize söyledikleri o. Kışında kısmetse burada olacağız. Yaz kış Peradiem'de Bodrumlulara hizmet vereceğiz, onları mutlu edeceğiz. Burası gerçekten çok güzel. Manzarasıyla, ambiyansıyla çok kaliteli, her şeyiyle, örtüsü ile masasıyla mekanın bulunduğu konumuyla işletmecileriyle. Biz de onlara yakışır bir şekilde hizmet vermek için elimizden geleni yapacağız Bodrumlulara. bütün Bodrumluları Serdar ve ben Peradiem'e bekliyoruz."

İstanbul'dan Bodrum’a gelen ve 5 senedir Bodrum'da birçok yerde sahne aldığını ve artık Bodrum’da yaşadığını belirten Serdar, şöyle konuştu:

"Nihal ile beraber iki senedir çalışıyoruz. Güzel bir ikili olduk. Onunla birlikte çalmaktan bende çok mutlu oluyorum. Peradiem'deyiz ve burada çalışmaktan ben çok mutluyum. Gerçekten çok güzel bir mekan. bodrum'un bir çok yerinde çaldım. Aklınıza gelmeyecek yerlerde, otellerinde, restaurantlarında ama en çok keyif aldığım ve en beğendiğim mekanlarında birisi Peradiem'dir. Manzaraya karşı çalıyoruz. Çok zevkli çok güzel. Nihal'le söylediği güzel şarkılarla, insanların çok keyifli ve güzel vakit geçirmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Peradiem kaliteli bir mekan. Garsonundan tutunda işletmesinden sanatçısından mekanın her şeyi çok kalite ve işi bilen insanlar. Gerçekten bunu gördüm ben. Bu iş olacak diye ben ümit ediyorum. Olmaması için hiç bir sebep yok. Aşçıları mükemmel, Antakya'dan özel aşçılar geldi. İnsanlar Peradiem'de güzel ve kaliteli olan her şeyi bulacaklar."

Peradiem'de insanların güzel ve kaliteli olan her şeyi bulacaklarını da ifade etmek istediğini söyleyen Nihal; "İşletmecisiyle, çalışanlarıyla güzel olan her şeyi. ben bile daha ne yapabilirim, daha nasıl ne söyleyebilirim diye enteresan bir his var sahnedeyken. şuna bağlıyorum bunu tabi ki mekan çok güzel her şey çok güzel ama ambiyans o kadar farklı ki buraya bırakın şarkı söylemeyi normalde gelip oturup yemek yemekten de keyif alırım. buraya herkesin en az gelip bir kere gelmesi gerekir. Bodrum'a gelen herkesin buraya gelmesini ve bu manzarayı görmesini bu manzarada müzik dinlemesini ve hem ruhunu hem midesini keyifle doldurmasını bekliyoruz."