Eşsiz Manzaralı Ev, Butik Otel Oldu

Yeniköy mahallesi Kıbrıs Şehitleri caddesi üzerinde faaliyet gösteren Flag Suites Otel, Bodrum'un eşsiz manzarasıyla yerli ve yabancı ziyaretçilerin gözdesi oldu. Şehir merkezinde butik otel olarak hizmet veren tesis, organik kahvaltısıyla da dikkat çekiyor.

Eşsiz Manzaralı Ev, Butik Otel Oldu

Bir Bodrum aşığı olan Barbaros Hayrettin Günay, Bodrum'da turizme katkı sağlamak amacıyla satın aldığı 12 odalı evi butik otele çevirdi. Binayı geçtiğimiz yıllarda konut olarak kullanmak üzere satın alan Günay, yapının bir konuta göre çok büyük olması nedeniyle otele dönüştürmeye karar verdi. Yapılan düzenlemeler sonrası yapı, 5 süit 1 double olmak üzere 6 odalı şık bir butik otele dönüştü. 12 ay boyunca açık olan otelde oda fiyatları müşterinin tercihine göre değişiyor. Tesis, hijyen, konfor ve müşteri memnuniyetinin merkeze konulduğu bir anlayışla işletiliyor.  

Bodrum'da turizm sektörüne katkı sağlamak istediklerini vurgulayan Barbaros Hayrettin Günay; "31 sene önce Bodrum'a geldim. Bodrum aşığı bir insanım. Bodrum'da en büyük eve sahip olduğum için evimi butik otele çevirip turizm sektörüne girip katkı sağlamak istedim. 3 yıl önce açtım ben burayı. ilk iki sene pandemiye denk geldik pandemi sebebiyle ilk sene çalışamadık. Bu sene turizmin başlamasıyla birlikte Bodrum'da şehir oteli dediğimiz sektörde faaliyetimize devam ediyoruz. Bodrum Dünya'da çok müstesna bir yer. Denizi, kumu, güneşi insanların arayıpta bulamadığı bir yer. Bodrum'un bu güzelliğini ön plana çıkarmak istedim. Otelimiz butik olarak hizmet veriyor. Otelimizin 3 tane bahçe manzaralı, 3 tane deniz manzaralı olmak üzere toplam 6 tane suit odası var. Otelimizde havuzumuz da mevcut. Hijyene çok önem veriyoruz. Beklentilerimiz önümüzdeki yılın çok daha iyi olması inşallah." dedi.  


MUHABİR: Fatma Kılıç