"ETKİLİ İLETİŞİM VE KONUŞMA" SEMİNERİ

Bodrum Rotary Kulübünün düzenlediği etkinlikte, TRT Spikeri Murat Can Canbay tarafından...

Bodrum Rotary Kulübünün düzenlediği etkinlikte, TRT Spikeri Murat Can Canbay tarafından "Etkili İletişim ve Konuşma" konulu bir seminer verildi.

TRT Spikeri Murat Can CANBAY tarafından verilen eğitim ile katılımcıların etkili, akıllarda kalıcı sunuşlar organize etme ve gerçekleştirme becerisi edinebilmeleri ve sunum yaparken daha etkin olmaları hedeflendi.

Katılımcıların da eğitim sırasındaki aktif katılımları ile topluluk önünde hem özel, hem de iş hayatlarında doğru iletişim ve konuşma teknikleri konularında bilgi sahibi olmaları sağlandı. Eğitim sırasında doğru nefes teknikleri, diksiyon, konuşma ve sahne kullanımı konuları işlendi.

Düzenlenen etkinlik ile ilgili konuşan Bodrum Rotary 2013-2014 Dönem Başkanı Figen Uyanık,şu bilgileri verdi;

"Bugün Bodrum Ticaret Odasının desteği ile etkili konuşma semineri yapıyoruz. İzmir'den hocamız Murat Can Canbay bu konuda bize destek verip bilgilerini bize aktaracak. Bodrum Rotary Kulübünün sosyal etkinlik anlamında Mumcular Etrim Köyünü kendimize pilot bölge olarak seçmiştik. Etrim köyü ile ilgili çalışmalarımıza devam ediyorum. 23 Nisan etkinliğinde köy çocuklarımızın yaş ve profili konusundaki yaptığımız çalışma ile birlikte onların 23 Nisan'ın güzelliğini hissettirecek bir çalışma ile geri döneceğiz. Bunu daha ilerleyen günlerde sizinle paylaşmak isterim" dedi.