FATİH BOZOĞLU KALP KRİZİ GEÇİRDİ!

Bodrum Gündem gazetesi sahibi ve Kent Tv "Sokağın Sesi" programının yapımcısı-sunucusu...

FATİH BOZOĞLU KALP KRİZİ GEÇİRDİ!
Bodrum Gündem gazetesi sahibi ve Kent Tv "Sokağın Sesi" programının yapımcısı-sunucusu gazeteci arkadaşımız Fatih Bozoğlu, ziyaret için gittiği Bolu'da geçirdiği kalp krizi sonrası yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Alınan bilgiye göre, geçtiğimiz günlerde önce Ankara'ya giden Bozoğlu, Ankara'dan ziyaret amacıyla Bolu'daki akrabalarının yanına gitti. Bozoğlu önceki akşam burada rahatsızlanınca Bolu izzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Bozoğlu'nun yapılan ilk tetkiklerinde kalp krizi geçirdiği tespit edildi. Acil ameliyata alınan Bozoğlu'nun kalbine üç adet stent takıldı. Anjio operasyonundan sonra Kardioloji Yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Fatih Bozoğlu'nun durumunun iyi olduğu öğrenildi. Bozoğlu'nun tedavisine araştırma hastanesinin yoğun bakım ünitesinde devam edildiği öğrenildi.

Öte yandan Bozoğlu'nun eşi gazeteci Çiçek Bozoğlui sosyla medya üzerinden sevenlerine eşi hakkında "Yarın daha mutlu bir gün olacak ailem için... Bolu izzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi Koroner Yoğun Bakım Ünitesi Fatih in durumu iyi. Yarın inşallah odaya çıkarıyorlar. Doktoru ve yoğun bakım hemşireleri
tüm hastalara aynı ilgi ile bakıyorlar. Pırıl pırıl bir hastane, Uzak yoldan geldiniz deyip boş odada dinlenebileceğimi bile söylediler. Hala vicdan sahibi bireylerin
olduğunu görmek inanılmaz iyi geldi. İnsanlık ölmemiş çok şükür" ifadeleriyle duygularını paylaştı.

Gazeteci meslektaşımız Fatih Bozoğlu'na geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, en kısa sürede yeniden sağlıklı bir şekilde aramıza dönmesini diliyoruz.