Fatma Girik, Bodrum'a Mutlu Döndü...

Tedavi için yaklaşık 2,5 ay önce Bodrum’da ayrılan Türk Sinemasının ünlü yıldızı Fatma Girik, yeniden Bodrum’a döndü.

Fatma Girik, Bodrum'a Mutlu Döndü...

Tedavi için yaklaşık 2,5 ay önce Bodrum’da ayrılan Türk Sinemasının ünlü yıldızı Fatma Girik, yeniden Bodrum’a döndü. Evine gelen Fatma Girik, annesi ve köpekleri ile hasret giderdi. 

Bodrum’un Torba Mahallesinde yaşayan ünlü oyuncu Fatma Girik, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle 2,5 ay önce tedavi amaçlı Ankara’ya gitmiş ve burada hastaneye yatırılmıştı. Burada tedavisi yapılan ve ardından İstanbul’a geçen Girik, 12.00 uçağıyla Milas-Bodrum Havalimanı’na indi. Yürüme güçlüğü çektiği görülen Girik, yakınları ve bakıcılarının yardımı ile Torba Mahallesi’ndeki evine geldi. 

Girik’i evinin önünde ise köpekleri karşıladı. Kapının açılmasıyla taksinin içine giren köpeklerle Fatma Girik bir süre hasret giderdi. Köpeklerini sevdikten sonra evine giren usta oyuncu, daha sonra annesinin yatağının başına giderek annesini öpüp hasret giderdi. 

Oldukça neşeli olduğu görülen ünlü sanatçı basın mensuplarına yaptığı açıklamada “Ayaklarımda bir şey yok. Kafamdan ameliyat olduğum için yürümemde sıkıntı var ayaklarımda bir şey yok. Şimdilik iyiyim. 2 buçuk ay oldu gideli, yazın gittim kışın geldim evime” dedi.