SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 18:39:02' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 18:39:02' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=428checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=18 and campaign_id=428update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661158

FERHANGİ ŞEYLER BODRUM'DA

Usta tiyatrocu Ferhan Şensoy'un tek kişilik oyunu 'Ferhangi Şeyler' Bodrum'da bir...

FERHANGİ ŞEYLER BODRUM'DA
Usta tiyatrocu Ferhan Şensoy'un tek kişilik oyunu 'Ferhangi Şeyler' Bodrum'da bir kez daha izleyici ile buluştu. Ferhan Şensoy'un 7 Mart 1987'den beri aralıksız oynadığı tek kişilik oyunu Ferhangi Şeyler, Nurol Kültür Merkez'inde 850. kez sahne aldı. Gündemdeki siyasi olayları kendine özgü mizah anlayışı ile yorumlayan Şensoy izleyicileri kimi zaman düşündürdü, kimi zamanda güldürdü.

Bodrum dahil Türkiye'nin her yerinde bir çok kez sahnelenmesine karşın, oyuna gösterilen ilginin oldukça yoğun olduğu gözlendi. 500 kişilik salonun neredeyse tamamı doluydu.

İki perde halinde sahnelediği gösteride izleyicileri de oyunun bazı bölümlerine dahil eden usta tiyatrocu zaman zaman eline saz alarak müzikteki hünerini de sergiledi.

Özellikle oyunun başında Ferhan Şensoy'un sesi ile yapılan "Telefon, kamera ve fotoğraf makinası ile çekim yapılmaması" yönündeki uyarı ise çok sert ve ilginçti. Oyunun bitmesine bir kaç dakika kala, bir izleyicinin cep telefonu ile oynamasını fark eden usta oyuncu, izleyiciyi sert bir dille telefonu kapatması yönünde uyarıda bulundu. Ferhan Şensoy o anda oyunu bitirirken, izleyiciler usta oyuncuyu ayakta alkışladılar.