SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 15:04:35' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 15:04:35' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=445checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=15 and campaign_id=445update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661067

Festival, Dolu Dolu Geçti

Atatürkçü Düşünce Derneği(ADD) Bodrum Şubesi tarafından 28-29-30 Ekim tarihlerinde Oasis Bodrum’da gerçekleştirilen “Cumhuriyet Bayramı Bodrum Girişimci ve Üreten Kadınlar Festivali” renkli görüntülere sahne oldu.

Festival, Dolu Dolu Geçti

Oasis içerisinde üretici kadınlarının stantlarını açıp ürettiklerini satma imkanı bulduğu festivalde; Gazeteci Yazar Serpil Yılmaz ve konuklarının yer aldığı Cumhuriyet konulu panel, vals gösterisi, Serap Yenici ve Piyanist Taner Şar ile Atatürk’ü anma konseri, Turgut Karabağlı ve Zeyyat Mandalinci İlkokulu öğrencilerinden şiir dinletileri, Bodrum Kartalları jimnastik gösterisi ve toplu zeybek gösterisi yapıldı. Etkinliklerin sonunda yöresel sanatçı Mustafa Ergene “Ege Türküleri” Konseri verdi. 

Oasis Halkla İlişkiler Yöneticisi Derya İlçi Koçbaşlı, Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Oasis Ailesi olarak herkesin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyoruz. ADD işbirliği ile burada birbirinden güzel ve eğlenceli etkinlikler gerçekleştirdik. Paneller, halkoyunları gösterileri, dans gösterileri, konserler, alışveriş sokağımız yoğun ilgi gördü. Emeği geçen, ziyaret eden, katılan herkese çok teşekkür ediyoruz.”
    
Önümüzdeki dönemlerde böyle etkinliklerinin süreceğini dile getiren ADD Bodrum Şube Başkanı Ümit Baltutan, “Güzel bir etkinlik oldu. Katılım çok iyiydi. Biz bütün çocuklarımıza Atatürk sevgisini, Cumhuriyet sevgisini bu festival dolayısıyla gösteriyoruz. Dernek olarak etkinliklerimiz devam edecek. Herkesi katılmaya davet ediyoruz.” dedi.