SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 06:04:41' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 06:04:41' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=507checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=06 and campaign_id=507update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1659888

Fikret Öztürk Kent Tv'ye Konuştu

Bodrumspor’un TFF 1. Lige çıkmasında çok büyük katkıları bulunan OPET Yönetim Kurulu Başkanı, iş insanı Fikret Öztürk, Kent TV'de yayınlanan, Gazeteci-Yazar Ayhan Ongun’un hazırlayıp-sunduğu Açık Görüş programına konuk oldu. Öztürk “Bodrum’da beslenen herkesin elini taşın altına koyması gerekir” diyerek, Bodrum’da yatırımı olan iş insanlarına Bodrumspor için çağrı yaptı. Öztürk, elindeki hisselerin bir kısmını bedelsiz paylaşmaya hazır olduğunu açıkladı.

Fikret Öztürk Kent Tv'ye Konuştu

1949 Nizip Doğumlu olan Fikret Öztürk, Düziçi Öğretmen Okulunun ardından İzmir Yüksek Öğretmen Okulu ve Çapa Yüksek Öğretmen Okulunu bitirdikten sonra 1982 yılına kadar çeşitli eğitim kurumlarında öğretmen olarak çalıştı. Bir öğretmen kızı olan Nurten Hanımla evliliğinden 2'si erkek, 1’i kız üç çocuğu bulunan Öztürk, öğretmenliği bıraktıktan sonra ticaret hayatına atıldı. Öztürk Petrolle başlayan başarılı iş yaşamı OPET gibi bir dev organizasyonla taçlandı. Turizm ve İnşaat alanlarında da yatırımları olan Fikret Öztürk'ün Bodrum’a da önemli yatırımları bulunuyor.

Ortakent’deki Golf Kulübünün de başkanlığını yürüten Öztürk, Bodrumspor Futbol Kulübü şirkete dönüştükten sonra yüzde 80 hissesini satın aldı. Bodrumspor’daki faaliyetlerine de bir sosyal sorumluluk projesi olarak bakan Fikret Öztürk, basın ve medyada pek görünmemesine karşın katıldığı Kent TV'deki Açık Görüş programında şu açıklamaları yaptı;

“Bodrum’a yerleşen herkes gibi ben de buranın cazibesine kapılarak yerleşmeye karar verdim. Daha önce Ortakent’de kurduğumuz Golf Kulübü benzeri bir tesisi Çamlık köyünde de hayata geçirdik. Yaklaşık yılın on ayını Bodrum’da geçiriyorum. İşlerimizi çocuklarım ve profesyonel ekibimiz yönetiyor. Ben ancak ihtiyaç duyulduğunda müdahale ediyorum.

Bodrum’un bana kattığı yaşama sevinci ve huzura karşılık benim de bu güzel kente karşı sorumluluklarım olduğu düşüncesiyle Bodrum için kolları sıvadık. Bodrum’da sporun gelişmesi için öncelikle tesisleşmek gerekiyordu. Bir futbol kulübünün başarılı olabilmesinin ön koşulu maddi sorunlarını çözmesinden geçer. Geçmiş Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, mevcut belediye başkanımız Ahmet Aras, kulüp başkanı Rıza Karakaya başta olmak üzere tüm yöneticiler, teknik ekip, taraftarlar ve Bodrum sevdalılarıyla inandık ve Bodrumspor’u 1. Lige taşıdık. Ancak kişiler geçicidir. Bu yüzden kollektif bir çaba gerekiyor. Ben elimdeki tüm hisseleri Bodrumlu iş insanlarıyla paylaşmaya hazırım. Yeter ki, samimi olarak bu kente borcu olduğunu düşünen iş insanları bizimle yol yürümek istesinler.”

"1. Ligde mücadele edecek bir takımın bu lige yaraşır tesislere ve donanıma ihtiyacı vardır", diyen Öztürk "yaz aylarında tüm eksiklerimizi tamamlayarak iddialı bir takımla yolumuza devam etmek istiyoruz" şeklinde konuştu.

Fikret Öztürk'ün konuk olduğu Açık Görüş programının tamamını, https://www.youtube.com/watch?v=FcJe14Oo-P4 linkine tıklayarak izleyebilirsiniz.