FLAŞ.FLAŞ.FLAŞ HAKAN AYKAN HAYATINI KAYBETTİ

Bodrum’un tanınan ve sevilen işadamlarından, ünlü eğlence mekânı Hadigari...

FLAŞ.FLAŞ.FLAŞ HAKAN AYKAN HAYATINI KAYBETTİ
Bodrum’un tanınan ve sevilen işadamlarından, ünlü eğlence mekânı Hadigari Bar’ın ortaklarından Hakan Aykan evinde hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre Aykan’ın eşi bugün öğleden sonra saat 15.00 sularında odasında uyumakta olan eşini uyandırmak üzere odasına girdiğinde Aykan’ın cansız bedeniyle karşılaştı. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri Aykan’ın hayatını kaybettiğini tespit etti.

Hakan Aykan’ın kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği sanılıyor ancak ölüm sebebinin daha sonra yapılacak adli tıp değerlendirmesinden sonra kesinleşeceği öğrenildi. Aykan’ın birkaç gündür kalbi ile ilgili sorunlar yaşadığı ancak ailesinin telkinlerine rağmen doktora gitmeye ikna edilemediği iddia ediliyor.

Aykan’ın ölü bulunduğu Bitez’deki evine Bodrum Belediye Eski Başkanı Mazlum Ağan ve eşi Asuman Ağan, çok sayıda gece kulübü işletmecisi, arkadaşları ve sevenleri geldi. Cenaze evine gelen Hakan Aykan’ın annesi evin önünde sinir krizi geçirerek yakınları tarafından evden uzaklaştırıldı.

Edinilen bilgilere göre,evinden Özel Bodrum Hastanesi morguna kaldırılan Hakan Aykan’ın cenazesi iskele meydanındaki Kızılhisarlı Mustafa Paşa Camiinde Cuma günü ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra toprağa verilecek.