Forum Sonrası Gala Yemeği Yapıldı

Bodrum’da düzenlenen Dünya Turizm Forumu Bodrum Zirvesi’nin ardından Gala Yemeği gerçekleştirildi.

Forum Sonrası Gala Yemeği Yapıldı

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Bodrum Belediyesi ev sahipliğinde; Kovid-19'un turizme etkilerini, sektördeki yerel ve küresel gelişmeleri ve Bodrum'un turizmdeki hedeflerini ele almak amacıyla Dünya Turizm Forumu Bodrum Zirvesi yapıldı. 

Dün Göltürkbükü Mahallesi’ne faaliyet gösteren Voyage Otel’de gün boyu süren zirvenin ardından foruma katılan davetlilerle Mandarin Oriental otelde gala yemeği düzenlendi. Yemekte İngilizce bir konuşma yapan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, forumda deneyimlerin paylaşıldığını ve işbirliklerinin başlatıldığına işaret ederek “Bu organizasyonda sizleri Mavi Davos Bodrum’da misafir edip bir araya gelmekten dolayı çok mutluyum. Bu zorlu süreçte birbirimizi destekleyerek ayakta kalacağımıza inanıyorum. Her türlü engeli birliktelikle aşacağız” şeklinde konuştu. 

Başkan Aras’ın konuşmasının ardından forumda emeği geçenlere teşekkür plaketi verildi. Dans gösterilerinin sunulduğu etkinlikte davetliler canlı müzik eşliğinde eğlendi. 

Dans gösterilerini ilgiyle takip eden Amerikalı ünlü yönetmen Bobby Roth, o anları cep telefonu kamerasıyla kayıt altına aldı.