GAGGENAU'NUN 2015 YILI ÜRÜNLERİ, BODRUM MUTFAK MOBİLYA'DA TANITILDI

300 yılı aşkın tecrübesiyle alanında Dünya'nın lider firmaları arasında yeralan...

GAGGENAU'NUN 2015 YILI ÜRÜNLERİ, BODRUM MUTFAK MOBİLYA'DA TANITILDI
300 yılı aşkın tecrübesiyle alanında Dünya'nın lider firmaları arasında yeralan Gaggenau'nun, 2015 yılında piyasaya çıkardığı ürünler "Bodrum Mutfak Mobilya"da düzenlenen etkinlikte Bodrumlulara tanıtıldı.

Önceki akşam Gaggenau Türkiye'nin Satış Direktörü Alper Şengül'ün de katıldığı etkinlikte, Gaggenau markasının ocak ve fırınlarında pişirilen birbirinden lezzetli yemekler misafirlere tattırıldı.

Müşteri memnuniyetini esas alan anlayışıyla Bodrum'da uzun yıllardır hizmet veren "Bodrum Mutfak Mobilya"nın sahibi Mustafa Güneri, etkinlikle ilgili şu bilgileri verdi:

"20. yılına giren şirketimizde bugün güzel bir etkinliğimiz var. Gaggenau ürünlerini tanıtmak istedik. Burada inşaat ve proje işleriyle uğraşan arkadaşlarımız bugün misafirimiz. Onlara bugün gurmelik yaptırıyoruz, ürünlerimizi tanıtıyoruz. Hem burada pişirip yiyoruz, hem de eğleniyoruz" dedi.

En iyi tanıtımın deneyimleyerek yapıldığını belirten Gaggenau Türkiye'nin Satış Direktörü Alper Şengül ise amaçlarının profesyonel şeflerin mutfaklarını bireysel müşterilerin evlerine getirmek olduğunu ifade etti. Ürünlerinde en kaliteli malzemeleri ve en ileri teknolojiyi kullandıklarını sözlerine ekleyen Şengül konuşmasına şöyle devam etti:

"Fırınlarımızın özelliği buharlı fırın olması ve pizza taşlarının olmasıdır. Bunlar kendi kendini temizleyen fırınlardır. 500 derece sıcaklığa ulaşabilir. Yapımında sadece cam ve metal kullanılmıştır. Tamamen el üretimi fırınlar. Her bir fırın üretimden çıkarken mutlaka test edilir. Ürün gamımız sadece fırınlarla sınırlı değil. 1683 tane farklı kombinasyon uygulayabileceğimiz buzdolaplarımız var. Bunun yanında çamaşır makinesi, indüksiyonlu ocaklarımız var. Yani biz evde bu işten keyif almak isteyen, kendini gurme hissetmek isteyen herkes için bütün imkanları sunuyoruz. Bu konuda iddialıyız. Herkesi Bodrum Mutfak'a davet ediyoruz gelsinler dokunsunlar. Bir ev yapacakları zaman gelsinler baksınlar ondan sonra karar versinler. Zaten ürünlerimize dokundukları zaman kaliteyi görecekler. Bizim amacımız bizim de Bodrum'da var olduğumuzu bir defa daha perçinlemek" dedi.

Fırın ve ocaklarında pişirilen yemekleri tadan misafirler ise Bodrum Mutfak Mobilya'nın ev sahipliğine ve Gaggenau'ya tam not verdiler.