Galatasaraylılar Şampiyonlukları Kutladı...

Bodrum’daki Galatasaraylı taraftarlar, lig ve kupa şampiyonluğunu düzenledikleri etkinlikle kutladılar. 

Galatasaraylılar Şampiyonlukları Kutladı...

Bodrum’daki Galatasaraylı taraftarlar, lig ve kupa şampiyonluğunu düzenledikleri etkinlikle kutladılar. 

Bodrum 1905 Galatasaraylılar Derneği tarafından Midtown’da açık havada organize edilen kutlamaya Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Galatasaray Yönetim Kurulu üyelerinden Mahmut Recevik, Ömer Cansever, Okan Böke, Metin Karakaya, eski yöneticilerden Fatih Gökşen, eski futbolculardan Erhan Önal, Evren Turhan, Muhammet Altuntaş, duayen gazeteci Güneri Civaoğlu ve çok sayıda taraftar katıldı. 

Geçtiğimiz sezonda kazanılan 22. Türkiye Ligi şampiyonluğu kupası ve 18. Ziraat Türkiye kupasının da sergilendiği kutlamada taraftarlar kupalarla bol bol fotoğraf çektirdiler. Marşların söylenip sloganların atıldığı gecede konuşan Kaymakam Yılmaz, "25'inci, 30'uncu şampiyonluğu da kutlayacağız. En kısa zamanda 5'inci yıldızı Allah'ın izniyle takacağımıza yürekten inanıyorum. İyi günde, kötü günde, ne zaman olursa olsun Galatasaray gönlümüzde oldu" dedi. 

1905 Galatasaraylılar Derneği Başkanı Cankat Boylu ise duygu ve düşüncelerini şu sözlerle ifade etti:

“İnşallah bundan sonra sık sık bir arada olacağız. Fatih Hocam futbolcular ve yönetimimizle beraber yeni gelecek başarılarla biz her daim şampiyonluk kutlamaya hazırız. Bizler Galatasaray’a hizmet etmeye çalışıyoruz. Daha iyi noktalara gelebilmek için hepinizin desteğine ihtiyacımız var. Buradaki büyük Galatasaraylılar sürekli bizlerle birlikte olup derneğimizi desteklemeye devam etsinler. İnşallah daha güzel projelerle hep birlikte olacağız.”

Gecede sarı kırmızılı yöneticiler ve eski futbolcular duygu ve düşüncelerini ifade edip taraftarlarla birlikte tezahüratlar yaptılar. Gece, Betül Demir konseri ile devam etti.