Galip Gür Ve Eşinden Güzel Haber!

Geçtiğimiz hafta koronavirüs testlerinin pozitif çıkması üzerine Acıbadem Bodrum Hastanesi'nde tecavi altına alınan Bodrumlu turizmci ve "Dünyanın En Güzel Koyları" Genel Sekreteri Galip Gür ve eşi Meral Gür tedavileri tamamlanarak taburcu oldu.

Galip Gür Ve Eşinden Güzel Haber!

Bugün hastaneden evlerine geçen Gür çifti adına bir açıklama yapan Galip Gür şu ifadeleri kullandı;

"Yeryüzü cennetim Bodrum’daki ve dünyanın her yerindeki değerli dostlarım, arkadaşlarım. Şüphe üzerine gerçekleştirdiğimiz test sonuçlarının pozitif çıkması nedeniyle, Dünyanın ve ülkemizin bir numaralı sorunu olan Corona Virüsünün, bizim de sorunumuz olduğunu öğrenmemizin ardından eşimle birlikte kendimizi, Acıbadem Bodrum Hastanesi’nin değerli doktorlarından Dr. Zeynep Bayındır ve ekibine emanet ederek, tedavimize başladık. Ve şükürler olsun ki, değerli doktorumuzun başarılı tedavisi sayesinde, sağlığımıza yeniden kavuştuk.

Sizlerle birlikte, geçmişte yaşadığımız o birbirinden güzel günlerin ve anılarımızın hayaliyle geçirdiğimiz bu zorlu sürecin sonunda, kaldığımız yerden tekrar devam edebileceğimiz için, çok mutluyum. Tedavimiz süresince, ükemizin ve dünyanın her yerinden bizim için dua eden, iyi dileklerini ileten siz değerli dostlarıma, tek tek teşekkür ediyorum. Sizler de kendinize çok dikkat edin lütfen. Karşımızdaki tehlikenin, acıması yok çünkü. Sevgi ve saygılarımla.."