Galipoğlu ve Gözütok'ların Mutlu Günü

Bodrum’da Ece Gözütok ve Onur Galipoğlu, düzenlenen nikah töreniyle dünya evine girdi.

Galipoğlu ve Gözütok'ların Mutlu Günü

Bodrum’un iş ve sosyal hayatının tanınan simalarından Onur Galipoğlu, hayatını Bodrum'un köklü ailelerinden Ece Gözütok ile birleştirdi. Galipoğlu ailesinin işletmeciliğini yaptığı Bitez Bergamut Caddesi’nde faaliyet gösteren Kaşıbeyaz Restoran’da gerçekleştirilen nikah töreninde, çiftin nikahını Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras kıydı. Nikah şahitliklerini ise ünlü sanatçı Tan Taşçı ile işadamı Ceylan Öztanık yaptı.

Çok sayıda davetlinin huzurunda çiftin nikahını kıyan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:

“Sevgili Ece ve Onur, nikahlarını kıymam için beni davet ettiğinde gerçekten çok heyecanlandım. Çok seviliyorsunuz demek ki bu kadar kalabalık sizin bu güzel gününüzde yalnız bırakmamış, bu güzel anı paylaşmaya gelmiş. Ben de nikahı kıymamı istediğiniz için onur duydum. Nikah kıymak çok önemli çünkü bir hayatı birleştiriyorsunuz. İleride ailenin büyümesine bile şahitlik ediyorsunuz. Belediye başkanlığının en güzel anlarından bir tanesi nikah kıymak.”

Nikah şahidi ünlü şarkıcı Tan Taşçı ise “Ben Onur’un arkadaşıyım. Gerçekten beni şahit yazdığı için onur duydum. Hatta bir an değilim zannettim, sonra yeniden kavuştum bu vazifeye. Bol bol geziyorum ki ucundan bize de dokunur diye. Teşekkür ederim ömür boyu mutlu olsunlar inşallah” dedi.

Nikah törenine ünlü sanatçı Şehnaz Sam şarkıları ile renk kattı.