Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 09:19:26' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 09:19:26' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=492checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=09 and campaign_id=492update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657474

Gamze'nin Ailesi Yeniden Adliyede!

Bodrum’da 17 yaşındaki Gamze Sakallıoğlu'nun, 24 Ocak'ta yatağında ölü bulunmasıyla ilgili olayda, gizli tanığın itirafının ardından gözaltına alınan Sakallıoğlu'nun annesi ve babasının da aralarında bulunduğu 4 kişi adliyeye sevk edildi.

Gamze'nin Ailesi Yeniden Adliyede!

Şüpheliler adliyeye sevk edildiği sırada gazetecilerin sorusunu cevapsız bırakırken, rahat tavırları dikkat çekti. Öte yandan, anne Turcen Sakallıoğlu'nun ölen Gamze Sakallıoğlu'nun sevgilisi olduğu ileri sürülen R.K. ile ilişki yaşadığı ve kızını R.K. nedeniyle öldürdüğü iddia edildi. Bunun yanında, Sakallıoğlu'nun ablası F.S.'nin anne ve babasının yaşadığı evi sattırmak istediği, Gamze'nin ise duruma karşı çıkarak ablasıyla aralarında tartışma çıktığı ileri sürüldü.

Mazı Mahallesi Çocuk Mezarlığı mevkisinde ailesi ile birlikte yaşamını sürdüren 17 yaşındaki lise öğrencisi Gamze Sakallıoğlu'nun, 24 Ocak'ta yatağında ölü bulunmasıyla ilgili, gizli bir tanığın itirafıyla gözaltına alınan 9 şüpheliden, E.S., N.S., G.S. ve M.S., dün sabah adliyeye sevk edilirken, dün öğle saatlerinde D.K.'da adliyeye sevk edildi. İşlemlerinin ardından 5 şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı. 

Bugün de anne Turcen ve baba Mehmet Halil Sakallıoğlu, abla F.K, ve Gamze Sakallıoğlu'nun erkek arkadaşı olduğu ileri sürülen R.K. adli makamların karşısına çıkarıldı. 

Şüphelilerden anne Tercan Sakallıoğlu'num kızı Gamze Sakallıoğlu'nun sevgilisi olduğu ileri sürülen R.K. ile ilişkisi olduğu ve bundan dolayı kızı Sakallıoğlu ile aralarında çıkan tartışmada boğarak öldürdüğü ileri sürüldü. Bunun yanı sıra, abla F.K.'nın annesi ve babasının yaşadığı evi satmak istediği ancak Gamze Sakallıoğlu duruma karşı çıktığı belirtildi. 

Olay gecesi ev satma konusu nedeniyle Gamze Sakallıoğlu ile anne ve ablasının arasında tartışma çıktığı ve tartışma sırasında Gamze Sakallıoğlu'nun, "Evi satıp parayı R.K. ile mi yiyeceksiniz" dediği iddia edildi.

Adliyeye sevk edilen şüpheliler gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakırken, rahat tavırları ise dikkat çekti. Annenin ise katilleri bulacağız dediği ve birçok soruya cevap vermediği görüldü.