SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 14:46:43' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 14:46:43' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=446checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=14 and campaign_id=446update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661024

GAZETECİLER VALİ ÇİÇEK'E TEŞEKKÜR BELGESİ VERDİ

Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Kaytan ve Yönetim Kurulu Üyeleri,...

GAZETECİLER VALİ ÇİÇEK'E TEŞEKKÜR BELGESİ VERDİ
Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Kaytan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Muğla Valisi Amir Çiçek’i makamında ziyaret ederek, Vali Çiçek’e, 15 Temmuz olaylarında yürüttüğü çalışmalar için Teşekkür Belgesi takdim etti.

Ziyarette yaptığı açıklamada 15 Temmuz ve sonrasında gösterdiği kararlı tutum ve koordineli çalışmalardan dolayı Vali Çiçek’e teşekkür eden Kaytan, “15 Temmuz 2016 akşamı Türkiye Cumhuriyeti Devleti milli iradesi ve demokrasimize yönelik olarak gerçekleştirilen kanlı darbe girişimi sonrası ülkemizin bölünmez bütünlüğü demokrasi ve millet iradesi adına sergilemiş olduğunuz kararlı tutum ve duruşunuz, Muğla basını ve halkı tarafından büyük bir takdir ve destekle karşılanmıştır” diye konuştu.

Yaptığı konuşmada gazetecilere 15 Temmuz için gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür eden Vali Çiçek ise, 2014 yılında kurulan Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti tarafından vatan, millet, bayrak ve birliğinin korunmasında görev yapanların başarılarını değerlendirmesinin motivasyonu arttıracağını kaydetti.

Vali Çiçek, sözlerine şu şekilde devam etti:

“15 Temmuz gecesi tarihe geçmiştir. O gece unutulmayacak. Gelecek nesiller 15 Temmuz gecesini okuyacaklar. 15 Temmuz gecesi her şeyden önce demokrasi, devletimizin birliği, istikbalimiz, istiklalimiz yok edilmeye çalışıldı. Muğla ve Marmaris’te demokrasi ateşinin sönmemesi için vatandaşlarımız, basın mensuplarımız, yöneticiler olarak hepimiz el birliği ile tek güç olduk. Darbecilere fırsat vermedik. Darbeciler amaçlarına ulaşamadı ve yakalanarak adalete teslim edildi. Bu hassasiyetiniz için teşekkür ediyorum.”