Gazetecilerden Aras'a Ziyaretler...

31 Mart'ta Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Ahmet Aras'a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Aras'ın son ziyaretçileri Bodrum'da görev yapan basın mensupları oldu.

Gazetecilerden Aras'a Ziyaretler...

Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilmesinin ardından yoğun bir trafiğin içerisine giren Aras'a hayırlı olsun ziyaretleri de devam ediyor. Bir yandan büyükşehir belediyesindeki yeni yapılanma ve projeler ile ilgilenen Aras, bir yandan da gelen ziyaret taleplerini kabul ediyor. 

Aras'ın son ziyaretçileri, Bodrum'da görev yapan basın mensupları oldu. Önceki gün Kent Medya Grubunu temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Oğuz Poyraz ve Yiğit Alp Poyraz'ı misafir eden Aras, dün de Bodrum Gazeteciler Cemiyeti üyeleriyle bir araya geldi.

Yeni görevinde Ahmet Aras’a başarılar dileyen gazeteciler, Bodrum'un sorunları hakkında görüş alış verişinde bulundu.

Görüşme esnasında Başkan Aras, “Muğla'nın 13 ilçesinin de tüm sorunlarına çözüm bulacağız. Öncelik personel maaşlarının yatması. Belediye Başkanlarımıza da söyledim. Bütçelerinden siz maaşlarınızı ödeyin hizmetleri ben büyükşehir olarak ne gerekiyorsa yapacağımı bildirdim.” dedi. 

BGC Başkanı Eren Ayhan ise dernek üyeleri ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını belirterek, “5 yıl boyunca görev yaptığımız ilçede Belediye Başkanı olarak görev yaptınız. Basınla ilişkileriniz her zaman çok iyi oldu. Muğla’daki görevinizde şahsım ve BGC adına başarılar dilerim. Muğla’nın eksiklerini inşallah en kısa sürede çözüme kavuşturursunuz.” dedi.

Başkan Aras ziyaretinin ardından BGC üyeleri, Bodrum Belediye Başkan Yardımcılık görevinden Muğla Büyükşehir Genel Sekreterliği görevine getirilen Tayfun Yılmaz'a da hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Samimi bir şekilde BGC üyelerini ağırlayan Yılmaz ise Bodrum basınını görmekten memnuniyet duyduğunu dile getirerek, “5 yıl boyunca Bodrum’da acısıyla tatlısıyla sizinle beraber çalıştım. Sizlerin yaptığı olumlu ve olumsuz tüm yorumları her zaman dikkate aldım, almaya da devam edeceğim. Sizler halkın sesisiniz, kamunun sesisiniz. Sizleri aramızda görmek bizleri çok mutlu etti.” dedi.