Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 09:57:09' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 09:57:09' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=09 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657465

GELENEK DEVAM ETTİ...

Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, her bayram olduğu gibi bu bayram da yaşlıları...

GELENEK DEVAM ETTİ...
Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, her bayram olduğu gibi bu bayram da yaşlıları unutmayarak evlerinde ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyaretlere Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun’un yanı sıra eşi Nadire Tosun, Belediye Meclis Üyeleri, MHP Bodrum İlçe Kadın Kolları Başkanı Melek Topçu ve MHP Konacık Belde Başkanı Ecz. Burak Söğütlü katıldı.

Ziyaret kapsamında beldede yaşayan yaşlıların Kurban Bayramları kutlanırken, bayram şekeri hediye edildi. Ayrıca onlarla sohbet eden Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun ve beraberindekiler, yaşlı vatandaşların belediyeden bir isteklerinin olup olmadıklarını da soruldu.

Yaşlılar ise, kendilerini sadece bayramlarda değil, sürekli ziyaret ederek gönüllerini alan Başkan Mehmet Tosun’a çok teşekkür ettiler.

"Yaşlıları senede bir gün değil sürekli ziyaret etmeliyiz" diyen Başkan Mehmet Tosun; “Kültürümüzde yaşlıya hürmet vardır. Onlara gereken değeri vermek, ihtiyaçlarını karşılamak ve hizmette kusur etmemek en önemli görevlerimiz arasındadır" dedi.