Geleneksel İftar Davetinde Buluştular

Bodrum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) üyeleri geleneksel iftar yemeğinde buluştu.

Geleneksel İftar Davetinde Buluştular

Bodrum Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) üyeleri geleneksel iftar yemeğinde buluştu.

TRAFO Hakan Aykan Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen iftar yemeğine çok sayıda oda üyesi katıldı. 

Bodrum SMMM Odası Başkanı Barış Erdoğan, yaptığı açıklamada “Bugün odamızın 4. olağan genel kurulunun ardından her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar yemeğimizde meslektaşlarımızla birlikteyiz. 11-12 Mayıs da gerçekleştirdiğimiz genel kurulumuzda çok değerli meslektaşlarımız bizleri 3 yıl yeniden yetkilendirdiler. Öncelikle tüm meslektaşlarımıza şahsım ve kurul üyesi arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. 

Ramazan ayı çok özel bir ay. Birlikteliğin ve yardımlaşmanın maksimum yaşandığı bir ay. Bizler en başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada barışın, sevginin ve güzelliklerin hakim olmasını isteyen bir meslek örgütünün mensuplarıyız. Bu bağlam da tüm insanlığın kardeşçe, huzur içinde yaşadığı bir dünyamız olmasını temenni ediyoruz. Bu gün üyelerimizle dayanışmanın birlik ve beraberliğin keyfini ve huzurunu yaşıyoruz. İnşallah bu güzel dayanışma tüm dünyaya örnek olur. 

Önümüzdeki günlerde biliyorsunuz Ramazan Bayramını hep birlikte kutlayacağız. Tüm Bodrumluların ve meslektaşlarımızın bayramını da bu vesile ile şimdiden kutlamak istiyorum. Siz değerli basın temsilcilerimize de  bizlerle olduğunuz için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.