GLOBAL RUN, İREM DERİCİ KONSERİ İLE BAŞLADI

Global Yatırım Holding organizasyonu ve Global Ports Holding ev sahipliğinde düzenlenen...

GLOBAL RUN, İREM DERİCİ KONSERİ İLE BAŞLADI
Global Yatırım Holding organizasyonu ve Global Ports Holding ev sahipliğinde düzenlenen 5'inci Global Run Bodrum, İrem Derici konseri ile başladı. Derici, şarkı aralarında yaptığı esprilerle dinleyenlerini kahkahalara boğdu.

Global Yatırım Holding'in ana sponsorluğunda düzenlenen 5. Global Run Bodrum, Bodrum Cruise Port'da halka açık olarak düzenlenen İrem Derici konseri ile başladı. Dün akşam saatlerinde DJ performansları ile başlayan etkinliğe katılım oldukça yoğun oldu. İrem Derici sahneye çıktığında ise yaklaşık 2 bin kişi şarkılara eşlik etti. 'Yansın Geceler' şarkısı ile sahneye çıkan Derici, dansçılarıyla da performans sergiledi. Derici, Global Run Bodrum'un açılışını yaptığına dikkat çekerek, Bodrum'da kalabilseydi yarışa katılmak istediğini söyledi ancak Moskova'ya gitmek zorunda olduğunu söyledi.

Konserde dans şovlarına da yer veren ünlü şarkıcı, yaptığı bir espri ile sevenlerini güldürdü. Derici, "Sahnede de herkes çift, bir sap ben yine. Bodrum'un sapı ilan ediyorum kendimi" dedi.

Konserine 'Nabza Göre Şerbet' şarkısıyla devam eden Derici, kendi şarkılarının yanı sıra 'Sıfır Tolerans', 'Çok Çok' gibi sevilen şarkıları da seslendirdi. Konseri izleyenler, Derici'nin seslendirdiği şarkılara eşlik ederek eğlendi. Derici yaklaşık 1,5 saat sahnede kalarak sevenlerini coşturdu.