GOLF TURNUVASI DÜZENLENDİ

Bodrum Golf Club ve Ortakent Yahşi Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen 2. Geleneksel...

GOLF TURNUVASI DÜZENLENDİ
Bodrum Golf Club ve Ortakent Yahşi Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen 2. Geleneksel Golf Turnuvası, Ortakent'ye yer alan Bodrum Golf Club Academy sahasında düzenlendi.

12 bayan 31 erkek katılımcıyla düzenlenen golf turnuvasında A ve B gruplarında baylar ve bayanlardan oluşan üç grupta katılımcılar üç tur şeklinde yarıştılar.

Katılımcılar arasında spordan sorumlu devlet eski bakanı Fikret Ünlü, Opet Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk ve eşi Nurten Öztürk, Ortakent Yahşi Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Uğur Demirağ, Oyuncu Esra Akkaya gibi tanıdık simalar da vardı.
Turnuva sonunda düzenlenen ödül töreninde dereceye giren katılımcılara kupalarını Ortakent Yahşi Belediye Başkanı Mehmet Onur Şahbaz verdi. Bu arada turnuvaya katılan sporcuların hepsine madalya verildi.

Turnuvada bayanlarda birinci Nurten Öztürk, ikinci Ezgi Çelik, üçüncü Oya Dağlı olurken, Baylar B grubunda birinci Seçi Süer, ikinci İrfan Telli, üçüncü Moez Muhammed Ali ile Hakan Kırdaroğlu, Baylar A grubunda ise birinci Fikret Ünlü, ikinci Fikret Öztürk, üçüncü ise Hüseyin Uğur Demirağ oldu.

Bodrum Golf Club'te düzenlenen turnuvayı çok sayıda davetli izledi.