Görevdeki Personele Bayram Ziyareti

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Ramazan Bayramı'nda görev başındaki personeli ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Görevdeki Personele Bayram Ziyareti

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Yılmaz ve bazı birim müdürleri ile birlikte sabah saatlerinde ilk olarak Turgutreis Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Görevli personelin bayramlarını kutlayan Aras, bakımevinde de incelemelerde bulundu. 

Ardından Gündoğan’da bulunan temizlik işleri kademesini ziyaret eden Aras, bayram gününde gösterdikleri fedakarlıklardan dolayı tüm çalışanlara teşekkür ederken “Bayram günü sizler çalışıyorsunuz. Sizler çalışırken bizler evde oturamıyoruz, öyle bir şansımız yok. Sizleri gelip göreceğiz, aynı duyguları paylaşacağız tabiki. Hepinizin bayramı mübarek olsun, ailelerinizle birlikte mutlu, sağlıklı, huzurlu bayramlar diliyorum. Daha önce de bahsetmiştim, sosyal haklar ve maaşlar konusunda iyileştirmeler yapacağız. Toplu sözleşme ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor, sizlerin daha iyi şartlarla hayatınızı sürdürmeniz bizler için önemli” diye konuştu.

Ardından Torba’da bulunan Sokak Hayvanları Geçici Bakım Merkezi’ni ziyaret eden Aras personeliyle bayramlaşmasının ardından, barınakta incelemelerde bulundu. Bodrum Belediye Başkanı ziyaretler sırasında balkonlardan kendisini görüp selam veren vatandaşların da bayramını kutlayarak kısa süreli sohbetler etti.