Gözyaşları Arasında Uğurlandı!..

Bodrum’da önceki gün pompalı tüfek ile vurularak öldürülen genç kadının cenazesinde gözyaşları sel oldu.

Gözyaşları Arasında Uğurlandı!..

Bodrum’da önceki gün pompalı tüfek ile vurularak öldürülen genç kadının cenazesinde gözyaşları sel oldu.

40 yaşındaki Arzu Ertan, Turgutreis mahallesinde icradan aldığı ev yüzünden Fikret Bayırlı tarafından pompalı tüfek ile öldürülmüştü. Amerika’daki erkek kardeşi için bekletilen Ertan’ın cenazesi, Kurban Bayramı’nın 1’inci günü Turgutreis Yalı camiinde kılınan cenaze namazının ardından Akçalan mezarlığına defnedildi. Ertan’ın sevenleri gözyaşlarına boğulurken, genç kadının babasının ise güçlükle ayakta durduğu görüldü.

Turgutreis Bahçelievler Mahallesi’nde 9 Ağustos günü öğleden sonra yaşanan olayda, yaklaşık 4 ay önce Fikret Bayırlı adlı şahsın evini icra ile satın alan bir çocuk annesi Arzu Ertan, Bayırlı’nın evi tahliye etmesini istedi. Evi satılmasına rağmen boşaltmayan Fikret Bayırlı ile evi satın alan Ertan tartışmaya başladı. Tartışma sırasında Bayırlı, pompalı tüfek ile ateş ederek Arzu Ertan’ı ağır şekilde yaraladı. Hastaneye kaldırılan Arzu Ertan, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Fikret Bayırlı ise suç aleti ruhsatsız silahla Turgutreis Jandarma Karakol Komutanlığı’na giderek teslim oldu. Jandarmadaki işlemleri tamamlanan Fikret Bayırlı, çıkarıldığı mahkemece kasten öldürme suçlamasıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi.