Gülben, 4 Ay Sonra Sahnede...

Ünlü sanatçı Gülben Ergen koronavirüs salgını nedeniyle uzun süredir ara verdiği konserlerinin startını önceki gece Bodrum’da BVS Bosphorus Otel içerisindeki Günay'da verdi.

Gülben, 4 Ay Sonra Sahnede...

Ergen, dünden bugüne hit olmuş şarkılarının yanı sıra yenilenmiş repertuarındaki şarkılarını, Bodrum'da kendisini dinlemeye gelen yüzlerce hayranı için seslendirdi. Şıklığı ve enerjisiyle izleyenlere eğlenceli saatler yaşatan Gülben Ergen, Tolga Çam imzalı kıyafeti ile de tam not aldı. 4 ay sonra sahnelere geri dönen Ergen, neşeli ve enerjik tavırlarıyla izleyenlerden bol bol alkış aldı.

Gülben Ergen konserinin bir bölümünde "Yalnızlık" şarkısını okuduğu anda sahneye çıkarak mekandaki misafirlere sürpriz yapan Serkan Kaya, şarkıyı bir kez de birlikte seslendirdiler. Keyifli geçen konserinin ardından izleyicilerine teşekkür eden Gülben Ergen, konuklar arasında bulunan Osman Müftüoğlu‘na da seslenerek “Siz geldiyseniz buraya Açıkhava da güvenliyiz demektir…” dedi.

Sanat, cemiyet ve iş dünyasından birçok ünlü ismin bulunduğu gecede, sahnesiyle olduğu kadar güzelliği ile de kendinden söz ettiren Ergen, kendisini dinlemeye gelen hayranlarının masalarına tek tek giderek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gülben Ergen ve Serkan Kaya'yı aralarında Ali Poyrazoğlu, Aslı Hünel, Merve Özbey, Osman Müftüoğlu, Selin Ciğerci ve Uğur Bayhan gibi ünlü isimlerin de olduğu çok sayıda tatilci izledi.