GÜMBET'TE KAZA: 1 AĞIR YARALI!

Gece saatlerinde Gümbet Mahallesi İnönü Caddesinde meydana gelen trafik kazasında...

GÜMBET'TE KAZA: 1 AĞIR YARALI!
Gece saatlerinde Gümbet Mahallesi İnönü Caddesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi ağır şekilde yaralandı.

Kız arkadaşı Fikriye Suna Ak ile alkol aldıktan sonra 48 VL 868 plakalı motosikleti ile yola çıkan 29 yaşındaki Cuma Ali Beydilli isimli sürücü, İnönü Caddesinden Bodrum istikametine doğru yola çıktı. Sürücü Cuma Ali Beydilli'nin alkollü olması, yağan yağmurdan dolayı zeminin de kaygan olması motosikletin kayarak kazanın meydana gelmesine neden oldu.

Motosiklette yolcu olarak bulunan Fikriye Suna Ak isimli vatandaş kayan motosikletten düşerek yol kenarındaki kaldırım taşlarına çarptı. Kafasından ve vücudunun değişik yerlerinden yaralanan Ak olay yerine gelen 112 ilk yardım sağlık ekipleri tarafından Bodrum Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralının yapılan ilk muayenesinde vücudunun çeşitli yerlerinde kırık tespit edilerek, ameliyat edilmek üzere yoğun bakıma alındı.

Alkollü sürücü ise işlemleri yapılmak üzere olay yerine gelen polisler tarafından Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Motosiklet sürücüsü Beydilli'nin 112 promil alkollü çıktığı öğrenilirken, yaralının hayati tehlikesinin devam ettiği bilgisine ulaşıldı.