SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 15:19:14' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 15:19:14' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=497checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=15 and campaign_id=497update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661041

GÜMÜŞLÜK FESTİVALİNİN KONUĞU TRİO MİLHAUD OLDU

Genç nesil klasikçilerin dikkat çeken üçlüsü “Trio Milhaud”, 11. Uluslararası Gümüşlük...

GÜMÜŞLÜK FESTİVALİNİN KONUĞU TRİO MİLHAUD OLDU
Genç nesil klasikçilerin dikkat çeken üçlüsü “Trio Milhaud”, 11. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali kapsamında Bosch’un etkinlik sponsorluğunda Koyunbaba Antik Taş Ocağı’nda klasik müzikseverlerle buluştu.

İki Fransız ve bir Türk müzisyenden oluşan Trio Milhaud, festival sahnesinde Joseph Haydn, Claude Debussy ve Felix Mendelssohn-Bartholdy’nin eserlerini seslendirdi.

Trio Milhaud’nun üyeleri, bireysel başarılarıyla ve kazandıkları pek çok ödülle genç, yetenekli birer sanatçı olarak dikkat çekiyor. Viyolonselist Nil Kocamangil, Piyanist Philippe Hattat ve kemancı François Pineau-Benois’dan oluşan Trio Milhaud, sahnedeki performanslarıyla festival izleyicisinden büyük alkış topladı.

Bosch’un etkinlik sponsorluğu ile gerçekleşen konserde ilk olarak J. Haydn’ın, “Piyanolu Trio no.39 sol majör, Hob.XV:25 (Çingene)” adlı eserini seslendiren trio, bu eserde “Andante—Poco adagio, cantabile—Rondo a l'Ongarese: Presto” bölümlerini icra etti. Ardından C. Debussy’nin “Piyanolu Trio sol majör” isimli eseri festival izleyicisiyle buluştu. Bu eser, “Andante con molto allegro —Scherzo. Moderato con allegro—Intermezzo. Andante espressivo—Finale. Appassionato” başlıklarını içeriyordu. Programın ikinci yarısında ise Trio Milhaud, F. Mendelssohn-Bartholdy’nin “Piyanolu Trio no.2 do minör” adlı eserini seslendirdi. Üçlünün icra ettiği eser, “Allegro energico e fuoco—Andante espressivo—Scherzo. Molto Allegro quasi Presto—Finale. Allegro, appassionato” başlıklarını taşıyordu. Trio Milhaud, daha sonra bis yaparak tekrar sahneye geldi ve finalde çaldıkları eserin 2. Bölümünü çalarak geceyi sonlandırdı.